Što ste danas jeli 🍽️ (na hranu se odnosi)

Ja danas krvavice, čurke kak got. . Dr. tek
HVALA @Vojko :kiss::plate_with_cutlery::fork_and_knife:

7 Likes

Ja sam danas pobrao svoje mahune sa terase, rasle u gajbama, nije da nisu nestale, već kao da nisu postojale, isto prepržil sa drugim povrćem i uz to tradicionalna mađarska kobasica, doživljaj :sweat_drops:

@Anarhista042 kako nema, pa default je sauerkraut sa weißwurst i uz to restani krumpir, gdje god da zaviriš :smiley:

5 Likes

Švabo je izmislio Blutwurst burazeru :smiley: imaš mali milion varijanti haha samo moraš više njih isprobati :stuck_out_tongue:

2 Likes

ovo je bez zelja, sa mahunama, jaje, luk.
je dojdi mado malo bilo bi vrijeme.

2 Likes

Možda ga i je izmislio al nije usavršio :grin::grin::grin: istina,nisam ih bas niti probal puno

2 Likes

Probaj pronaći nekog lokalnog mesara, ne ove supermarkete/vinzenzmurr, već neku tradicionalnu mesnicu, oni često imaju različite varijante :slight_smile:

3 Likes

Upravo neki dan pravil od slatkih krumpira, veoma dobro ispalo :smiling_face_with_three_hearts:

3 Likes

kasni doručak :plate_with_cutlery:

4 Likes

Ja zadnjih dana neke smoothije mućkam… špinat, kruška, banana, datulje da malo zaslade, cimet, jogurt i šumsko voće… ostatak dana pojedem 5 kava i pol vrečice duhana

4 Likes

Brzinski ručak
Lungič na naglo i restani krumpir na moj način

5 Likes

:ok_hand::ok_hand::ok_hand: :ok_hand::ok_hand:

1 Like

vrhunski! :clap::clap::clap:

1 Like

Piletina , tijesto, graškograd :stuffed_flatbread::hocho::spoon::fork_and_knife::plate_with_cutlery:

3 Likes

znam al nije mi to ko nase :grinning: i i gore kod mene vecinom svi jedu slatko zelje
A i di se moze weißwurst mjerit s čurkama hehe​:grin::grin:

1 Like

Danas me draga izvela na ručak

opet lungič, al punjen

6 Likes

Extra, kaj ste fino papali?

1 Like

Joooooooooj curke kiseljo zelje i restani krumpir mi je zelja vec 2 godine hahaha…ovi tu znaju sam za slatko zelje :nauseated_face::nauseated_face::face_vomiting::face_vomiting::face_vomiting:

Druge godine ljeto :metal:

3 Likes

@OGkiefster je danas chef

7 Likes

daj sad sam gladan :heart_eyes:

1 Like

Ja punjen lungič sa njokima i salatu. a draga neku tjestinu sa škampima. Za prste polizati

3 Likes