Slike iz outdoor uzgoja

Autoflower 2019 i bubble gum u sredini

Bubble gum 00seed

7 Likes

@Green420 divota!

1 Like

Prosle godine dobil na poklon vec u tegli, nije imala bas sunca i nisam nikakva gnojiva bas koristil, ali dobil sam za par jointeva :grin::metal::ok_hand:

5 Likes

Od ranog jutra na nogama juril prije posla zalit.
Ove manje su na mjestu di sunce slabije piči, al tiraju i one.
@Flo kaj veliš na jedan HST, da napravim supercropping na ovim netopiranim, jer sve tira u glavni vod, da malo rasporedim, pa da potira sporedne gore u vis?

💚🌱💚
8 Likes

Možda pomoću lst tehnike razvući grane špagom, supercroppao biljke u outu nisam nikada, iz razloga što nisam non stop tu, pa nemam full kontrole, ne znaš oćel rana zarasti, može kiša pasti, pa od težine kiše i vode na listovima stabiljku još više gura dole na mjestu gdje si kropao, uz to se još i rana može inficirati vani od strane kojakvih insekata ako ne kropaš stabiljku pravilno pa napukne, na kraju samo stres, pa u najgorem slučaju dobiješ hermića, ovi po video snimkama kaj kropaju u outu ovi ameri, oni mogu, jer su im biljke u dvorištu, pa je lako uzet tejp i zaljepit stabiljku ako ispadne problem, ali za gerilske akcije, samo se ti mreže drži, i ako možeš lolipopaj sve, i razrijediš malo poslije da ima protoka zraka kroz defoliješn :laughing:, jer spot ti je zaštićen sa svih strana zelenilom što je dobro i loše, slabo “propuhe” tu bude, zato ti je vlaga na 101% :stuck_out_tongue:

3 Likes

Ok, budem ih razvukel pa privezal na mrežu.
Možda koju i supercropam kao test.
Ali cropal sam u outu prošle godine i stavil malo propolisa na onu koja je jaće popucala na pregibu, a ako i kropam budem svezal i pričvrstil kak se spada da ih ne stisne vjetar, kiša na pod.
Da dobro zboriš to je đungla ima gamadi brutalno, netrebaju mi dodatni problemi. :muscle::facepunch:

1 Like

Evo moj guerilla gardena… Nema puno al za kuriti bude… Royal dwarf od RQS, UK cheese od humboldt-a, jos nekakav Cheese od 00 seeds, i albanka jedna, cekam da vidim dal se bude sjebala ili ne zbog kasnog prebacivanja… A za gnojiva nist nisam koristil osim plantelle :smiley: imam i Sweet somu od RQS al nisam poslikal nažalost.

6 Likes

Još je albanac u šoku od presadnje, držim fige. Extra sve ostalo​:green_heart::seedling:

2 Likes

Ma kak je izgledal prije 2 dana, dns je mila majka… Dosta lišca je otpalo i požutelo, sunce skurilo kad sam 4 h otkopaval… Al drži se:D

2 Likes

Super biljke :vutra:
@Green420 da, možeš, isprobaj, podboči, prisloni, testiraj do kojeg limita možeš ići, pa bum budeš vidjel kako strejnovi reagiraju na trening :slight_smile:

3 Likes

Oću oću, sve evidentiram, pišem, brišem.
Imam malu bibliju od tvojih riječi kaj si me sve naućil. Tenks broo :+1::handshake::fist_right:

1 Like

Jedni od drugih učimo, vosak i traku za kalemljenje ako gdje napukne pripremiš i trebalo bi biti ok :call_me_hand:

4 Likes

Pcelinji vosak je odlican kao flaster za biljke.
Pronasao sam sajt prosle godine,ove sam ga “isprobao” ,sad je vreme da krenem sa ucenjem. Sajt je slican koleginim @Green420 okolo je suma. Imao sam posetu,dosao je zeka ili vise njih i ostao sam bez dve devojcice. Sledece godine idem drugacije,a do tada srecno brate u kropanju. Pratim i pamtim sve sto radis.
Kako si se resio puzeva?
Inace kada moze u autu da se najkasnije izbaci automatik. Moze li krajem 8.meseca?

2 Likes

@Igor Yoyo, da za vosak znam.
Protiv puževa imaš pužomor strašna stvar, radi posel jako dobro da ga nemam bilo bi s menom kao ti sa zecom​:joy:.
Neću kropat puštam ih, samo ću vezat za mrežu grane.
Zavisi di živiš ovisno o klimi. Računaj 20- 25 dana da baci pistile 5-7 tjedana cvata no ovisno o sorti. Ovaj sajt di ja imam kolko je šuma dobra jer zakriva sajt, tolko nije jer nema propuha i dođe brzo pljesanj potkraj cvatnje.

1 Like