Koju zemlju koristit za uzgoj

Pišite svoja iskustva o zemljama koje ste koristili.
Odradio growowe sa više vrsta zemlje, a to su Biobizz all mix, light mix, Pot g H, guanokalong complete mix, gold lable special. Klijanje je uspješno u mom slućaju sa svima osim u guanokalong soil-u, od 10 sjemenki, 4 izašle, a kod ostalih gore navedenih zemlja 100 % klijavost.
Al najćešče koristim plagron light zemlju za piknut sjemenku.

Pot gH ima hrane za nekih 20 +dana, pa treba počet gnojit.

Supstrat za presadnicu povrća (paprika, rajčica, lubenice, krastavac, patlidžan, ljekovito i začinsko bilje itd.)

• Namjena: Sjetva sjemena za rasad u kontejnerima

Biobizz light mix

Bazni supstrat koji pruža idealan temelj za poticanje snažnog rasta sadnica, mladih biljaka i reznica - od samog poćetka

All mix Biobizz zemlja (bio/organic)

• 20% sphagnum peat moss, 35% garden peat
  • 10% high quality organic BioBizz Worm-Humus
  • 30% perlite and 5% BioBizz Pre-Mix, ova jako gnojena zemlja oponaša bogato vanjsko tlo s puno mikro aktivnog ekosustava. Dizajniran je tako da ima dovoljno snage hranjivih sastojaka za održavanje bujnog rasta nekoliko tjedana, bez potrebe za dodavanjem dodatnih gnojiva.

Guanokalong complete mix (bio/organic) zemlja

Guanokalong® Complete Mix zemlja je pogodan supstrat koji već sadrži preporučenu dozu Guanokalong pudera, sa svim njegovim prednostima.

• Guanokalong® Complete Mix teoretski se može koristiti od 1 tjedan pa,do kraja ciklusa.,bez upotrebe dodatnih gnojiva kao što je Guanokalong® Extract.
  • substrate: soil lightly enriched with guano
  • guano: 100% natural bad droppings, NPK 1-10-1 in powder form
  • soil: 15% perlite, Baltic peat moss, peat moss, 10% worm castings
  • ovisno o ponašnju biljke dodat tekiući bloom.

Meni u njihovoj zemlji izdrže do 3-ćeg tjedan cvatnje pa poćnem dodavat njihovu paletu Bloom flašicu.
Preporučam svakako Guanokalong :muscle:

Koji su vaši dojmovi, koju zemlju vi koristite?

• BioBizz
  • Plagron
  • Atami
  • CompoSana
  • Potground H
  • Gold Label
  • Guanokalong
  • Svoj mix zemlje

0 voters

Ja koristim od Klasmana Bio Supstrat. Odličan je. No Guanokalong mi je najbolja zemlja, ali mi je preskupa. A pot H sam koristil jednom i totalno se razočaral. Al ovaj Bio supstrat mi je vrh s obzirom na cjenu i kvalitetu, nije nesto prebogat hranom, i nakon 10 dana u tom supstratu, krenem hranit

2 Likes