Koju sortu za idući grow

Koja ili koje sorte su na vašoj listi za idući uzgoj, ja ovog puta ciljam na:

Šta reći o ovoj legendarnoj sorti, inače par sorti do sada uzgajao od Blimburna, i mogu reći da je njihova Mamba negra stvarno :muscle: strejn, toliko na limun miriše, da čak pomisliš da uzgajaš neku žeštoku sativčugu sa mirisom amonjaka i limuna. :grin:

Imao priliku probati ovu sortu kod jednog poznanika, i pozitivno sam iznenađen bio.

Paradise seeds mi se uvijek sviđao, kvalitet stalno onpointu, više puta sam uzgajao njihove strejnove, i nikada me nisu razočarali.

Za one koji nisu znali, Serious Seeds pripada jednom od top breedera koji je radio za Sensi Seeds kompaniju, nema stalno nove sorte, ali zato stabilnu genetiku.
6 Likes

Ja ću za sljedeći zimski indoor ovako:

:gorilla:

:martial_arts_uniform::yin_yang::jp:Nešto novo od RQS, pa da se proba.

:tulip:

I jedan Hulk udar​:muscle::green_heart::grapes:

5 Likes

Zanimljivi su vam strainovi. Ja i dalje sibam sa Seedsman-ovim. Bit če Peyote grow
I to Peyote Zkittlez

Peyote Wi-Fi

Peyote Wi-Fi CBD
L.A. Peyote Kush

Peyote Forum

Peyote Gorilla

Jedva čekam da dođe 9. mjesec pa da krenem sa izradom boxa. @Flo ti si LED maher, bum ti se javil za neke savjete oko tog LED-a čim ču znat dimenzije grow room-a
5 Likes

Moram ih isprobat​:grin: Posebno ove indica dominant​:upside_down_face:

4 Likes

Peyote critical je fantasticna sorta od barneys farm, zasto nju nemas na listi, moras probati :kissing_heart:

2 Likes

Nije od Seedsmana :crazy_face:. Velik sam fan seedsmana. I na njegovj stranici se moze vidjetit dosta mojih biljaka… uz to sve sto pikam dobim gratis od njih. Sa barny’s sam imal dosta problema sa sjemenom pa sam odustal od te banke. I srečom naletio sam na dobru i zaljepil se na nju ko muha na muholovku :joy: :rofl:

3 Likes

Ja sam grow-al, peyote critical od Barneys farma, jaka indika, a tejst blueberry voćno i onako zemljasto. :grapes::green_heart::seedling:

4 Likes

Drugi mj krecem sa izradom boxa​:slightly_smiling_face:a narucil sam od Greenhouse seeds

Hahaha možda i sticker naraste :rofl::rofl::rofl:

120x120x185cm bude box

5 Likes

Greenhouse in da town :smiley: mnogo sreće i uspjeha :smiley:

2 Likes

Hvala​:grinning:

1 Like

Brutala, ja imam od njih još za sadit Franco Lemon Cheese, Trainwrack i Super silver Haze.
Sad za sljedeći indoor, ide Royalovi strejnovi - Shogun, Royal madre, Hulkberry, Purple queen.
SRETNO @Anarhista042

3 Likes

Super :grinning::grinning:Hvala

2 Likes

Sretno @Anarhista042

2 Likes

Hvala​:grinning::grinning:

2 Likes

Ja ću najverovatnije isto od Seedsmana izabrati jednu, već sam duže vrime bio u potrazi za par Zkittlez varijacija, jer sam već imao priliku okusiti Zkittlez od Sweet Seeds i Flavour Chasers, uzgojeno u kokosu i gnojeno sa ghe sevia, Flavour verzija win (obe sorte svaka na svoj način ima izuzetno jak tropical voćni miris), couchlock do bola, čak sam razmišljao popuniti čitav prostor sa nekoliko Zkittlez varijacija od različitih breedera, bum vidjeli.

Ice Cream je već završil u dwc systemu, bude uskoro apdejt, a brucea ludog benu kontam u 60x60 na zimu ispod compact zeus verzije, jer tu konam testirat kojakve senzore na arduinu :call_me_hand:

3 Likes

Buš se pretvoril u peyotla :cactus:
:cactus::cactus::cactus:

4 Likes

Imal sam zkittlez od seedmana. Automat. Predobar okus je imal al premali su mi ti automati… imam i Loots of Zkittles od The Pug.
U vegi raste predivno… potres me shebo pa ga nisam uspio zavrsit, a za okus, to ču ga probat na prolječe opet sadit.

2 Likes

A post was merged into an existing topic: Novi strejnovi 2020