Koje rizle (papiriče) koristite za motanje

Uglavnom smoking crna rolica :frula:
I nek spuste cijenu više, 2 € su.

3 Likes

Gizeh. Odlične su. Ima 5 metara nakon tih 5m, ima namotano još za barem 4 pljuge

3 Likes

Gizeh king size :slightly_smiling_face:

2 Likes

Smoking delixe rolls :slight_smile: al su preskupe postale tako da našo na ebay- Moon kompanija tako da feedback nabacim čim stignu :smiley: 120kn me koštalo 24 rolice i 10 kingsize s tim da dolaze jos free uzorci pa treba isprobat

3 Likes

Brijem da sam i probal samo bil drukćiji logo. Ma vrh su treba zet za do groba :crazy_face::stuck_out_tongue_winking_eye::rofl:

2 Likes

o.c.b slim unbleached :call_me_hand:

2 Likes

Smoking rolica crna s filterima, ili smeđa unbleached. Probal na desetke razlicitih rolica, king size itd., al smoking mi je nekak najbolje pogodil s filterima, bas onak kak hocu :rofl:

3 Likes

Bomba baš me zanima, ak bu sve OK, bum i ja narućil.

1 Like

@grandpriest Ma za tebe je dobar i novi zavjet, onaj mali plavi :joy::joy::joy::stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ko je sve motal s njim? :see_no_evil::hear_no_evil::speak_no_evil:

4 Likes

Crne smoking…

2 Likes

Smoking crne king size, ali zadnje vreme crna rolica

5 Likes

@Green420 ahahah sila ne pita, al da pušil se i zavjet :joy:

3 Likes

Samo problemi su bili s tim papirima, nemoš zaljepit to samo tak. Al da motal sam samo jednom iz zavjeta. Jel ko pokušaval odvojit tanak papir od prazne kutije cigara?
To su bile muke po mateju… Al taj papir kad bi odvojio, se bolje ljepio nego papirič iz zavjeta. I jedan savjet za motače iz zavjeta i svakojakih papirića bez ljepila: uzmite si neki slatki bombon, pa sa tom slatkom slinom zaljepite papirić
:v:t5:

4 Likes

Trenutno blunt :slightly_smiling_face:

4 Likes

Nisam čadil blunt 100 let. Oći f križ. :sunglasses:

4 Likes

Hahah​:grin::grin:

1 Like

imam jos 2 conea koja nikak da napunim

1 Like

4 Likes

Mene od tih blantova svaki put glava zaboli, 3 kese sam toga napunio u zadnjih nekoliko godina po različitim festivalima, a i prije 2 godine su zabranili prodaju tih blantova kod mene jer kao otrovni bili :sweat_smile:

3 Likes

Ja glavu neosjećam poslje :sweat_smile::joy: nepušim ih često al su mi ok :grin:za to da su otrovni prvi put čujem

2 Likes