Sve što trebate znati za svoje prvo putovanje u korištenju konoplje. Osnovne informacije.

Sve što trebate znati za svoje prvo putovanje u korištenju konoplje.

Bilo da ste pušač veterani ili potpuni početnik, nikada više neće biti bolje da ćete biti u bliskoj budućnosti pravno kupiti marihuanu - ako već ne. S novim zakonima o rekreaciji i lijekovima u zemljama članicama, sada je vrijeme za eksperimentiranje. 

Jedna od glavnih pogrešaka početnika je da požurimo cijelu stvar.
, Ali da NE znači DA ne silno KADA pokušavate Ne pokupiti ZA Početak, Ako imate tri  različite vrste  sojeva marihuane: općenito, sativa će vam dati više uzdignuće, energizirajuće visoke i tako će biti bolje za stvari poput depresije. A onda imate hibride, koji mogu biti sativa- ili indica-dominantni, ali imaju tendenciju da inkorporiraju elemente oba tipa. 

Sojevi se također razlikuju po koncentracijama spojeva. Na primjer, suha je obično više na THC-u nego kod Sojeva indica, zbog čega je toliko korisna u suzbijanju muških veza s kemoterapijom. Međutim, drugi spoj, CBD  , koji može suzbiti manje privlačne nuspojave THC, kao što je anksioznost. Bez CBD pufera, ovi suji imaju vjerojatnost da uzrokuju razmišljanje kada se uzimaju u većim količinama. 

Što god dogovorimo, trebamo biti svjesni svoje doze, kaže Barcott. I vaše idealno doziranje ovisit će o obliku kanabisa koji koristite. Kada se puši ili isparava, kanabis udara vaš sustav prilično brzo (često u roku od nekoliko sekundi). Tako ćete uskoro znati koliko vam je ugodno uzimati - onda se zaustavite.

"Ali s ediblesima, počnite nisko i polako", kaže Barcott. Ovdje će doze biti u miligramima, a visoka doza može biti i do 70 mg. Međutim, ako prvi stavku pokušate kupiti ili samo pokušate s određenim proizvodom, Barcott predlaže da počne s oko 5-10 mg, čekajući oko 45 minuta, a zatim vidi kako se osjeća. Za neke osobe mogu doživjeti i ja sat vremena. Zato nemojte početi obarati druge komade čokolade na 20 minuta, ili ćete se možda naći visoko.

Vrsta plavog  sna  :  hibrid

Dobro za: stres, depresiju, bol 

“Bayer aspirin” pupoljka koja bi trebala biti u svakom medicinskom ormariću. Pušenje je blago borovnice i oštrije od očekivanog. Isparana, glatka je i ima dobru korist. Lijep, dobro zaokružen, dnevni lijek.

Kiselo dizelsko

gorivo Tip: Sativa 

Dobra za: stres, depresiju, bol, umor 

“Gotovo svaki dan se na to stvarno oslanjam. Koristio sam ga u medicinske svrhe. (Kronična bol, koja se podudara s depresijom i tjeskobom.) Kiselo dizelsko gorivo mi daje jasan um i još uvijek sam kreativan i energiziran. Ima strašan okus, ali nije me briga jer pomaže mojoj boli. Osvjetljava moje raspoloženje ”.

Djevojka izviđača Kolačići  Vrsta: Hibrid Dobro za: stres, depresiju, nedostatak apetita, nesanicu »Nevjerojatna redukcija tjeskobe, i to je mirna glava visoka za mene. Možete napraviti ono što želite za ovaj način, ali i opustiti se s njim ”.

Zelena pukotina  Savjet: Sativa Dobar za: stres, depresiju, umor „Obično preferiram znak za sativas, ali Green Crack je iznimka. To je uzdizanje i fokusiranje, tako da ne možete izgubiti u svojoj glavi ako želite. Definitivno preporučujem ako ste obličje na držati zauzet! Sada nazdravite zdjelu i idite na svoja prokleta jela ”.

OG Kush  Tip: Hibrid Dobro za: stres, bol, depresiju, nesanicu “Pokušavam pronaći soj koji pomaže kod bolova u leđima i nesanice. To je ubilo dvije ptice jednim kamenom! ” 

Djed Purple

Tip: Indica 

Dobro za: stres, nesanicu, bol 

“Djed je bio prva medicinska marihuana koju sam ikad pokušao, i još uvijek je omiljena. Svi moji generalizirani anksiozni poremećaji i stvari su eliminirani, a ja sam prvi mogao otvoriti i iskreno govoriti, sjećam se dugo, dugo vremena.

Jack Herer Savjet  : Sativa Dobra za: stres, depresija “Jack Herer je moj jutarnji lijek. Svakog jutra prije posla radim ga svakodnevno i pretvara me u sretnu, usredotočenu, energiziranu osobu koja je u potpunosti sposobna raditi i razgovarati s ljudima bez da se spotakne o moj jezik. Bio sam teško depresivan nekoliko mjeseci; onda sam počela uzimati Jacka svako jutro i moj se pogled na svijet potpuno promijenio ”.

Bijeli  savjet  Udovice  : hibrid Dobro ZA: stres, depresiju, bol „Bijela udovica Je Veliki pritisak na Pušenje ako osjećate umor i / ILI depresiju. Izvrstan izbor za dan kada se osjeća dolje u oluku. Ne preporučujem ovu, međutim, ako pokušate ublažiti nesanicu ili tjeskobu, jer Bijela udovica može djelovati kao katalizator za brzu misao. Ti efekti koji stimuliraju savršenu su za kreativnu nastojanju kao što su slikanje, pisanje, skladanje, kuhanje ili čak jednostavno preuređivanje namještaja.

Bubba Kush

Vrsta: Indica 

Dobro za: stres, bol, nesanicu 

"Počeo sam s uzvišenom glavom visoko, a zatim se smjestio na opuštajuće tijelo visoko koje mi  uguralo  za dobar san".

Komentari

• CiliCili Admin
    edited Siječanj 18

Gorilla Glue # 4
     Tip: Hibrid Dobro za: stres, bol, depresiju Gorilla Glue je fantastično ublažavanje boli i oslobađa sve od nesanice do grčenja mišića. Pazite da ne pušite previše! I moja supruga i ja smo previše pušili, a soba se vrtila kad sam zatvorila oči! ”

AK-47 Tip: Hibrid Dobar za: stres, bol, depresiju »KO'd bol u leđima. Uspio sam se vrlo lako protezati i vježbati. Dao mi je munchies i dobro sam spavao. Probudila se osjećajući se dobro odmorenim i energičnim ”.

Trainwreck 

Type: Hibrid 

Dobro za: stres, depresiju, bol 

“Odabrao sam neke od ovih do uporabe dok trčim i mogao bih trčati kilometrima. Pomaže kod umora, depresije, apetita - gotovo sve ”.

Pineapple Express Vrsta: Hibrid Dobro za: stres, depresiju "Čini se da se osjećam kao ploča maslaca na velikoj olupini.

Sjeverna svjetlost Tip: Indica Dobro za: stres, bol, nesanicu “Želite li se otopiti u namještaju i malo se ohladiti? Niste spavali danima i morali ste prebrojati ovce? Fam, ovaj soj su pčela jebena koljena. Ponestalo mi je tableta za spavanje, a najbliži sastanak je mjesec dana. Mogu 100% tvrdim da će ova vrsta biti dio moje noćne zdjele kako bih mogla ići u čudan san! ”.

Traka za glavu : Hibrid Dobro za: stres, depresiju, bol, mučninu “Ovo je daleko jedan od mojih najdražih sojeva. To vam odmah daje uzdignuto i usredotočeno zujanje koje vas uopće ne ostavlja umornim ... Ovaj napor daje opći osjećaj dobrobiti i odličan je za ublažavanje stresa tjeskobe ”.

• CiliCili Admin
    edited Siječanj 18

Durban Poison Tip: Sativa Dobra za: stres, depresija, umor “Ruka-dolje najbolji pritisak za depresiju i tjeskobu, dok ostaju produktivni i zauzet tijekom dana”.

Plavi sir Vrsta: Indica Dobro za: stres, bol, nesanicu “To je nekako jedini indica-dominantan soj koji mogu pušiti tijekom dana. Nevjerojatno je za tjeskobu i stresno djelovanje, a da vas ne umara previše ”.

Purple Kush Tip: Indica Dobro za: stres, bol, nesanicu “Jedan od mojih medicinskih napora jer sam pacijent koji boluje od kronične boli koja rezultira teškom sekundarnom nesanicom. Uvijek je lijepo sjediti na kraju noći i pušiti zdjelu Purple Kush-a. Dok prvi put kradem, osjećam da me polako smiruje i ublažava bol, a negdje oko druge zdjele je kad je zovem vrijeme za spavanje! ”.

Lemon Haze Tip: Sativa Dobro za: stres, depresiju, bol “Ovaj lijek je strašan! Stres i depresija se ne podudaraju s ovom biljkom, koja ispunjava vaš mozak srećom i euforijom bez okretanja mozga na žvakanje ”.

Super Silver Haze Tip: Sativa Dobra za: Stres, Depresija, Bol “Pomogao je s boli, izvrsnom redukcijom mučnine i stimulansa apetita. Još mi je trebalo puno vremena da zaspim, ali sam vrlo dobro spavala (zbog smanjenja boli) kad sam izašla van.

Chemdawg Type: Hibrid Dobro za: stres, bol, depresiju „Imam fibromijalgiju, kroničnu bol u leđima, tjeskobu i depresiju. Chemdawg je upravo sada moj omiljeni soj za tretiranje svih tih problema u jednoj biljci.
  • CiliCili Admin
    edited Siječanj 18

Strawberry Cough Tip: Sativa Dobro za: Stres, Depresija, Bol “Ovo je moja omiljena vrsta, i ništa drugo čak ne uspoređuje. Vrlo često imam tjeskobu, a taj je soj jedan od jedinijih koji mi pomaže u tome ”.

Alaskan Thunder Fuck Tip: Sativa Dobar za: Depresija, Stres “Izvrstan za depresiju i tjeskobu. Učinit će da poželite ustati i učiniti nešto zabavno ”.

Borovnica Tip: Indica Dobro za: stres, bol, nesanicu “Jedina stvar na vrhu veličanstvenog mirisa borovnice su osjećaji opuštenosti, smirenosti i fokusiranja. Osjeća se kao sativa na mnogo načina, osim što me to može i olakšati da zaspim ako to tražim ”.

Tipovi grožđa : Indica Dobro za: bol, stres, nesanicu “Kao osoba koja pati od teške tjeskobe, ova vrsta je bila strašna. Vrlo je, vrlo umirujuće i opuštajuće, ali se lako možete koncentrirati ”.

Blackberry Kush Tip: Indica Dobro za: stres, bol, nesanicu “Ovaj soj je onaj koji je dosljedno ublažio bol u leđima i pomogao mi spavati cijelu noć”.

Master Kush Vrsta: Indica Dobro za: stres, bol, depresiju “Dobar pritisak za prvi put pušač. Čini vas pospanim i sretnim ”.

Vrsta sira : hibrid Dobro za: bol, stres, depresiju “Ovaj soj je nevjerojatan ako imate bolest. Znam da kad sam imao rak i pušio ovaj soj, to me je učinilo tako prokleto gladnim i sve moje tjelesne boli su nestale. Zbog toga sam zaboravio da sam bolestan i to me je uzbudilo ”.
  • CiliCili Admin
    edited Siječanj 18

Super Lemon Haze Tip: Sativa Dobra za: Stres, Depresija, Umor 'Ovo je bar nitko, apsolutno najbolji napor za depresiju. To je poput čahure sreće koja vas okružuje, dok se i dalje osjećate vrlo svjesno i motivirano ”.

Cherry Pie Vrsta: Hibrid Dobro za: stres, depresija, bol “Ja sam osoba koja ima puno tjeskobe. Osjećam njezinu tjelesnu (bolnu ukočenost, uski želudac, uske grudi) i emocionalne učinke (razdražljive, neosjetljive, nedruštvene, suze, ne mogu se izvući iz vlastite glave, itd.) 24/7, osim kada Ja liječim. Ovaj soj je dobar za ublažavanje ovih simptoma u večernjim satima prije spavanja. Ovaj lijek je osobito koristan kada bih htio imati 'odrastao igra' s mojim suprugom - mogu izaći iz vlastitih misli i usredotočiti se na ono što se osjeća dobro '.

Sign In or Register to comment.