Kako napraviti vlastite Feminized sjemenke konoplje

CiliCili admin
uređeno Veljača 9 u Upute i tutoriali
Kako napraviti vlastite Feminized sjemenke konoplje 
Postoje tri glavne metode za stvaranje vlastite feminizirane sjemenke kanabisa

Metoda # 1 - Korištenje rodelizacije

Iz bilo kojeg razloga, kada se otopina koloidnog srebra redovito prska na biljke kanabisa tijekom rane faze cvjetanja, ona će uzgajati muške "loptice" (koje su pune ženskog polena) umjesto rastućih pupova.

To omogućuje uzgajivaču sakupiti pelud iz biljke kanabisa. Možete koristiti ovu peludu za oprašivanje još jedne ženske biljke. S dvije ženske biljke kao roditelji, SVE sjeme će završiti kao žensko.

Zato se koloidno srebro može koristiti za stvaranje ženskih x ženskih kanabis križa i proizvodnju vlastitih feminiziranih sjemenki.

Rodelizacija iskorištava činjenicu da će se ženska biljka pokušati oprašiti kao posljednje utočište kada se ne opraši i bliži se kraju životnog ciklusa. Zato ponekad starije ili naglašene ženske biljke rastu nekoliko muških "kuglica" kao pokušaj posljednjeg jastuka da se samopraši. Kada bude uspješna, ona će uzgajati nekoliko sjemenki.

Za mene, muška banana je prilično lijepa stvar. Ima potencijal izrade svih ženskih sjemenki. Mnogi uzgajivači imaju mušku-bananu fobiju. Oni vide jednu i imaju lupanje srca, žele smanjiti cijelu usjev, ili barem uzeti pincete i izvaditi male žute hitne uređaje. Ja ih nazivam "hitnim sredstvima" jer se pojavljuju u vrijeme stresa.

U metodi Rodelization, muška je banana vrlo vrijedna. Nakon što rastu vaše ženske biljke 10-14 dana duže nego obično, objesite ih da se osuše, a zatim ih pažljivo skinite s linija za sušenje i pregledajte za banane. Svaku bananu treba ukloniti i staviti u malu vrećicu označenu vrlo točno. Ove zapečaćene vrećice mogu se staviti u hladnjak na jedan ili dva mjeseca i još uvijek ostaju snažne.

Za sljedeću fazu, morate imati poseban usjev koji je već 2 1/2 tjedna u cvatnji. Izvadite zapečaćene vrećice peludi iz hladnjaka i nastavite impregnirati svoj novi ženski rod. Da biste to učinili, prvo morate uskladiti žensku biljku i pelud iz istog soja u prethodnom usjevu. Isključite sve fanove u rasadniku. Zatim uzmite vrlo fini kist, umočite ga u vrećicu peluda i obojite ga na ženski cvijet. Učinite to svakom različitom naporu koji imate zajedno. Učinio sam to s do 10 različitih vrsta u istoj prostoriji s velikim uspjehom.

Koristim donje cvjetove da napravim sjemenke, ostavljajući gornji kolas bez sjemena za pušenje. Ova metoda zahtijeva vrijeme (dva usjeva), ali je potpuno organska i omogućuje vam da u isto vrijeme kad napravite žensko sjeme dobijete kvalitetan dim. Ako ste jedan od onih uzgajivača koji nikada nisu uzgajali sjeme zbog straha da neće imati nešto dobro pušiti, voljet ćete ovu metodu.

Također možete upotrijebiti ovu pelud da napravite nove ženske križeve unakrsnim oprašivanjem. Starije ženke s muškim bananama mogu se unijeti u sobu s mlađim, nezagađenim ženkama nakon što su tri tjedna cvatnje. Okrenite sve ventilatore za cirkulaciju na visoko, a sitni komadići peludi nastavljaju raditi po prostoriji. Učinite to nekoliko dana. Šest do sedam tjedana kasnije, imat ćete zrela 100% feminizirana sjemena; ne toliko koliko bi muška biljka, ali dovoljno da počne negdje drugdje s istom genetikom.

Kao poljoprivrednik koji je bio prisiljen premjestiti svoju genetiku daleko od mjesta na kojem su počeli, vrlo dobro znam vrijednost sjemena. Moj prijatelj Adam iz ThSeedsa u Amsterdamu ima moto koji volim posuditi ovih dana: bacanje sjemena nije bomba.

Ova samooplodna sjemena dobila su oba seta gena iz iste ženske biljke, tako da će oba roditelja biti ženska, a sve dobiveno sjeme biti žensko.

Metoda # 2 - Uzgoj 2 ženske biljke

Izvor High Times

autor Soma

Stvaranje feminiziranih sjemenki kanabisa je umjetnost. Baš kao i umjetnost, postoji nekoliko različitih metoda primjene. Pisao sam o nekim od mojih različitih metoda izrade sjemena u prethodnim člancima HIGH TIMES. Koristio sam giberelićnu kiselinu, pH stres, lagani stres i stres gnojiva kako bih prisilio svoje ženske biljke da naprave sjemenke. Sve ove metode su oštre prema biljkama, a neke, kao što je gibberelična kiselina, nisu organske. U mojoj potrazi za čišćim i zemaljski prihvatljivijim načinima rada s biljkom kanabisa, pronašao sam novi način izrade feminiziranog sjemena.

Feminizirano sjeme nastaje kao rezultat stresa, a ne genetike. Sve biljke kanabisa mogu i učinit će muški cvjetovi pod stresom. Određeni sojevi kao što je viši pH, neki niži. Neki vole puno hrane, neki vole manje. Postoji mnogo raznolikosti u genetici marihuane i ne možete tretirati svaku biljku na isti način.

Potrebno je mnogo žetve prije nego što stvarno saznate određenu vrstu. Baš kao i upoznavanje ljudskih prijatelja, potrebno je vrijeme. Ja sam uzgojio iste sojeve za gotovo jedno desetljeće, i doista sam upoznao svaku nijansu koju pokazuju različite biljke. Mogu ih prepoznati iz daljine. Moram reći da dobivam veliku pomoć od mojih prijatelja, kako u izradi sjemena, tako iu učenju novih i boljih načina rada s ovom svetom biljkom.

Ovu novu metodu "Rodelization" nazvao sam prijateljicom koja mi je pomogla da shvatim i iskoristim ovaj način stvaranja ženskog sjemena. Nakon uzgoja usjeva nakon istih biljaka u istim uvjetima, primijetio sam da ako sam cvjetao biljke 10-14 dana duže nego inače, razvile bi muške "banane". Muška banana je vrlo blagi muški cvijet na ženskoj biljci marihuane koja se formira zbog stresa. Obično ne ispuštaju polen dovoljno rano da bi napravili sjeme, ali ponekad to čine. Oni su ugrađeni sigurnosni faktor, tako da u slučaju teških uvjeta, biljka može osigurati da se vrsta poboljša.

Za mene, muška banana je prilično lijepa stvar. Ima potencijal izrade svih ženskih sjemenki. Mnogi uzgajivači imaju mušku-bananu fobiju. Oni vide jednu i imaju lupanje srca, žele smanjiti cijelu usjev, ili barem uzeti pincete i izvaditi male žute hitne uređaje. Ja ih nazivam "hitnim sredstvima" jer se pojavljuju u vrijeme stresa.

U metodi Rodelization, muška je banana vrlo vrijedna. Nakon što rastu vaše ženske biljke 10-14 dana duže nego obično, objesite ih da se osuše, a zatim ih pažljivo skinite s linija za sušenje i pregledajte za banane. Svaku bananu treba ukloniti i staviti u malu vrećicu označenu vrlo točno. Ove zapečaćene vrećice mogu se staviti u hladnjak na jedan ili dva mjeseca i još uvijek ostaju snažne.

Za sljedeću fazu, morate imati poseban usjev koji je već 2 1/2 tjedna u cvatnji. Izvadite zapečaćene vrećice peludi iz hladnjaka i nastavite impregnirati svoj novi ženski rod. Da biste to učinili, prvo morate uskladiti žensku biljku i pelud iz istog soja u prethodnom usjevu. Isključite sve fanove u rasadniku. Zatim uzmite vrlo fini kist, umočite ga u vrećicu peluda i obojite ga na ženski cvijet. Učinite to svakom različitom naporu koji imate zajedno. Učinio sam to s do 10 različitih vrsta u istoj prostoriji s velikim uspjehom.

Koristim donje cvjetove da napravim sjemenke, ostavljajući gornji kolas bez sjemena za pušenje. Ova metoda zahtijeva vrijeme (dva usjeva), ali je potpuno organska i omogućuje vam da u isto vrijeme kad napravite žensko sjeme dobijete kvalitetan dim. Ako ste jedan od onih uzgajivača koji nikada nisu uzgajali sjeme zbog straha da neće imati nešto dobro pušiti, voljet ćete ovu metodu.

Također možete upotrijebiti ovu pelud da napravite nove ženske križeve unakrsnim oprašivanjem. Starije ženke s muškim bananama mogu se unijeti u sobu s mlađim, nezagađenim ženkama nakon što su tri tjedna cvatnje. Okrenite sve ventilatore za cirkulaciju na visoko, a sitni komadići peludi nastavljaju raditi po prostoriji. Učinite to nekoliko dana. Šest do sedam tjedana kasnije, imat ćete zrela 100% feminizirana sjemena; ne toliko koliko bi muška biljka, ali dovoljno da počne negdje drugdje s istom genetikom.

Metoda # 3 - Metoda spreja s koloidnim srebrom

po maglica Haze

Jeste li se ikada zapitali kako te banke sjemena marihuane proizvode feminizirano sjeme? Kada "feminizirate" sjeme, to znači da osiguravate da će rezultirajuće sjeme proizvesti žensku biljku. Većina uzgajivača samo želi uzgajati ženske biljke kanabisa, jer su samo ženke biljke koje rastu pupoljke / cvijeće.

To je zapravo prilično lako feminizirati vlastite sjemenke, a možete jednostavno napraviti vlastite feminizirane sjemenke marihuane kod kuće koristeći sljedeću tehniku.

"Feminizirano" sjeme znači sve žensko sjeme, ili sjemenku marihuane, gdje će 99,9% dobivenih biljaka završiti kao ženka i rasti cjenjene pupoljke marihuane. Kada imate sve ženske biljke, nećete morati bacati biljke jer su na kraju dječaci (muške biljke kanabisa ne proizvode pupoljke, samo pelud).

Glavna ideja je da dobijete dvije ženske biljke kanabisa kako bi međusobno sijale. S dvije ženske roditeljke, sve nastale sjemenke također postaju ženke.

Tajna je posebna supstanca poznata kao "koloidno srebro" koja jednostavno znači vodu koja ima u sebi suspendirane srebrne čestice. Kod kuće možete napraviti koloidno srebro (upute u nastavku), s koloidnim srebrenim generatorom, ili možete kupiti koloidno srebro u trgovinama i na internetu (neki ga piju).

Iz nekog razloga, kada je ženska biljka marihuane izložena koloidnom srebru tijekom ranih faza cvjetanja, svi izloženi dijelovi koji bi inače uzgojili THC-e, rastu muške "kuglice" ili polenske vrećice. Ona "maskira" tretirani dio biljke.

Znanost: Koncentracija srebrnih iona u vodi zapravo djeluje kao inhibitor / antagonist etilena na biljci, što prisiljava biljku na stvaranje muških polenskih vrećica umjesto ženskih pupova. 

Pelud proizveden iz ovih posebnih kuglica može se koristiti za oprašivanje ženske biljke. Osim što i pelud i pupoljak dolaze iz ženskih biljaka, imate dva ženska roditelja kanabisa i na kraju stvaraju feminizirane sjemenke kanabisa.

,

Gdje mogu dobiti koloidno srebro? Upute i informacije u nastavku.

Također pogledajte 10 stvari koje mogu uništiti vašu kulturu kanabisa i osigurati vaš usjev kanabisa .

Pogledajte video - Napravite vlastiti koloidni srebro

Kupite feminizirana sjemena iz pouzdane trgovine

Indeksiramo banke sjemena kanabisa po zemljipodrijetla. Odaberite željene postavke odabirom bilo koje od dolje navedenih zemalja.

Gdje dobiti koloidno srebro

Prva metoda: Kupite koloidno srebro spremno za uporabu: možete kupiti koloidno srebro koje je već pripremljeno i spremno za uporabu. Ako kupujete koloidno srebro, pokušajte pronaći rješenje koje ima najmanje 30 PPM (dijelova na milijun) srebra. Međutim, kupnja koloidnog srebra koja je već pripremljena može biti skupa ako radite puno sjemena.
Druga metoda: Kupite Koloidni Silver Generator Kit : Jeftinija dugoročna opcija je kupiti koloidni srebreni generator, tako da lako možete napraviti svoju beskonačnu količinu koloidnog srebra. Sve što trebate učiniti je osigurati vodu i spremnik.
3. Možete napraviti svoj vlastiti generator koloidnog srebra kod kuće. Sljedeći dijagram bi trebao ilustrirati što trebate učiniti.

Sign In or Register to comment.