Magicalbutter

CiliCili admin
uređeno Siječanj 19 u Kuhanje sa kanabisom
Čarobno maslo Druga generacija (MB2) Pregled

Jednom povremeno dolazi proizvod koji ne samo da nadmašuje očekivanja, nego i prepisuje knjigu o njima. Čarobni maslac je upravo takav proizvod. Jednostavno rečeno, ovaj stroj stvara ulja, butere, i sada čak i ljekovita ulja kanabisa i tinkture. Svatko tko je pokušao napraviti infuzije kanabisa bez ovog stroja zna da to može biti vrlo dugotrajan, neuredan i izazovan proces. Čarobni stroj s maslacem oduzeo je gotovo svu tu glavobolju i stavio jestivi kanabis na dohvat ruke svakome tko si može priuštiti cijenu od 174,95 dolara. 

Što je velika stvar?

Kako kanabis postaje sve više prepoznatljiv zbog svojih ljekovitih prednosti, potražnja za zdravom alternativom pušenju se povećala. Zapravo, upravo je takva okolnost dovela do toga da je izumitelj Garyn Angel stvorio Magical Butter machine. Garynov prijatelj, koji boluje od Crohnove bolesti, čuo je da bi medicinski kanabis mogao biti od koristi za njegovo stanje - već je iscrpio tradicionalne lijekove koji jednostavno nisu radili za njega. Želeći pomoći, Garyn je počeo stvarati ono što će na kraju postati Čarobni stroj za maslac. 

Stvaranje kanabisa infused maslac ili ulje za kuhanje

Ja sam nepoznata konzervirana ulja za kanabis. Pateći od kronične boli i čestih grčeva u mišićima, povremeno koristim kanabis kako bih pomogao da ostanem opušten i ugodan kada bol postane nepodnošljiva. Poput mnogih današnjih pacijenata s lijekovima za liječenje kanabisa, nisam bio pušač i nikad se nisam osjećao ugodno udahnuti dim i toksine u pluća. Prije nekoliko godina proveo sam bezbroj sati u istraživanju i sastavljanju vodiča za izradu ulja za kuhanje kanabisatako da bi drugi mogli izbjeći skupi proces suđenja i pogrešaka kroz koji sam prošao. Dok moj proces radi sjajno, to je smrdljivo, neuredno, i ako se to učini ispravno, konzumirat će pošten dio vašeg dana. Također zahtijeva dvostruki kotao, termometar slatkiša, puno pažnje i malo genijalnosti. Najgori dio? Napravite pogrešku i ljekoviti kanabis vrijedan stotine dolara odjednom je bezvrijedan. 

Postupak za dobivanje infuzijskih ulja / maslaca pomoću Magical Butter machine? Ulijte ulje (ili maslac) u stroj, stavite biljku u stroj, pritisnite nekoliko gumba ... i pričekajte. To je to! To je pametno jednostavno, a rezultirajuća infuzija je fantastična. Bilo da radite maslac, ulje za kuhanje, tinkture ili čak ljekovito ulje kanabisa - proces je smiješno jednostavan kada se koristi stroj Magical Butter.

Ulje kanabisa - neprijatelj raka? 

Sve više istraživanja i anegdotskih dokaza ukazuju na vezu između koncentrata ulja u kanabisu i usporavanja ili čak zaustavljanja razvoja raka, U tom smislu ne govorimo o gore spomenutoj vrsti infuzijskog ulja za kuhanje, već o visoko koncentriranom ulju koje se može koristiti u medicinske svrhe. Jednom stvorena je supstanca koja izgleda kao da izgleda, a to je dosljednost slična ohlađenoj melasi. U ovom koncentriranom obliku, pacijenti dodaju malu količinu (pomislite u obliku kapi ili kapi) na hranu koju gutaju ili nanose pod jezik, ili na desni. Kada se pomiješa s hranom, ne kuha se, već se umiješa u gutljaj. Pioniri ljekovitog kanabisa kao što je Rick Simpson već godinama promoviraju prednosti ovih ulja za liječenje raka, a popularnost i potražnja za tim su astronomski. Do sada je problem u tome što proces izrade ove vrste ulja pada negdje između zastrašujućeg ... i doista zastrašujućeg.

Najnovija verzija čarobnog maslaca (MB2) čini stvaranje ljekovitog ulja dramatično lakšim i mnogo manje zastrašujućim. Za ovaj smo pregled pripremili seriju ljekovitog ulja kanabisa. 

Važna napomena - Prilikom proizvodnje ulja kanabisa, uvijek pazite da radite u dobro prozračenom prostoru, podalje od plamena ili izvora paljenja: 

Izrada ljekovitog ulja kanabisa s čarobnim strojem za maslac

Korak 1: Uklonite vrh stroja i stavite ga na stranu. Ulijte u stroj 2 ½ unce ljekovitog kanabisa *. 

Korak 2: Ulijte 750 ml alkohola "Everclear" u stroj. Ako u svojoj državi možete pronaći 95% verziju Evercleara, ovdje se preferira, ali 75% Everclear će raditi (napomena: ulje će biti nešto bolje kvalitete s 95% Everclear). 

Korak 3:Vratite gornji dio na čarobni stroj za maslac i uključite ga. Postavite temperaturu za 160 stupnjeva (ne postavljajte temperaturu višu od ove). Pritisnite gumb s oznakom za tinkture “4 sata” i pustite stroj da radi. Tijekom tog vremena stroj će se zagrijati, zujati, zujati i brusiti povremeno dok LED svjetla bljeskaju i sjaje. Svjetla su veliki kapriciozan dodir, i zapravo daju malo "magičnog" osjećaja. Nakon dovršetka ciklusa od 4 sata, ostavite uređaj da se ohladi dodatnih pola sata. 

Korak 4: Izlijte tekućinu kroz cjedilo u posudu. Istisnite što više tekućine kroz cjedilo što je više moguće. 

Korak 5:Pažljivo ulijte tekućinu u lonac za pirjanje. Ugrijati toplinu i pustiti da se tekućina zagrije. Taj se proces naziva "redukcija" i treba biti dobro posjećen i uzburkan uz put. Nakon otprilike 45-60 minuta miješanja i kuhanja, ulje treba smanjiti na konzistenciju sličnu toplom javorovom sirupu. Mala količina preostalog ulja je visoko koncentrirano ljekovito ulje kanabisa. Pažljivo je ulijte u željenu bocu / posudu. Zbog njegove pripreme uz upotrebu alkohola, ovo ulje treba čuvati dosta dugo. Imajte na umu da sam u izradi ulja za moju recenziju razbio manju posudu koju sam namjeravao koristiti, što je rezultiralo stavljanjem ulja u veliku posudu. Velika staklenka radi, ali manji stakleni spremnik s kapaljkom bi bio mnogo bolji, kao primjer. Po završetku, količina ulja će varirati ovisno o kvaliteti i vrsti upotrijebljenog kanabisa. Za mene je proizveo otprilike 12 grama ulja.

* Ljekovito ulje kanabisa zahtijeva poštenu količinu kanabisa, što je samo po sebi zastrašujuće za neke pacijente. Imajte na umu da se učinkovitost može smanjiti ako se koriste manje količine.

Manje smetnje

Je li čarobni stroj savršen? Ne, ali je fantastično. Filter koji se isporučuje s uređajem MB2 je “zlatni” filter za kavu, koji radi i također je stara pričuva za naprezanje tih ulja korištenjem tradicionalnijih metoda stare škole. Dok obavlja zadatak sasvim u redu, to je malo nezgodno da se naprezanje vaš materijal putem. Biljni filter vrećice, ili čak gaza vjerojatno će raditi bolje - i na sreću su jednostavno dovoljno nadogradnju treba netko žele pojednostaviti stvari još više. Filtar za kavu, koji oni uključuju, postaje posebno težak za upotrebu kada se unosi velika količina ulja i biljke. To je malo malo za 2 ½ unce koristi u receptu ljekovitog ulja, na primjer.

Iako stvarno sjaji u izradi maslaca i ulja za kuhanje, ima neka ograničenja kada se proizvodi koncentrirano ulje kanabisa kako je gore spomenuto. Stroj nije u stanju replicirati neke procese zamrzavanja koji bi uklonili klorofil i povećali ukupnu čistoću i kvalitetu ulja. Ipak, rezultirajuće ulje je djelotvoran lijek za one koji razmatraju jednostavniju metodu kao što je ova. 

Također, drugi recenzent u časopisu 420 je imao problema s proizvodnjom ulja na kanabisu na višim visinama - činilo se da će iz nekog razloga alkohol prebrzo ispariti, i to je učinio prije nego je stroj pokrenuo 4-satni program. Rekavši to, nismo imali nikakvih problema kada smo koristili stroj izvan viših visina. Ipak, razmislite prije ulaganja u stroj.

Na kraju, stroj Magical Butter ima praktičnu funkciju čišćenja, koja vjerojatno dobro funkcionira za većinu biljnih infuzija, ali za izradu ulja kanabisa dolazi do kratkog pada. Priroda ulja kanabisa je u tome što je iznimno ljepljiva i gnjecava, a proces čišćenja sapuna i vode koji je pozvan, neće sasvim izrezati ostatak gnjecavog ostatka, barem nakon što je proizvedeno koncentrirano ulje kanabisa. Srećom, lako se čisti s malo alkohola za trljanje, koji učinkovitije siječe ljepljivi ostatak od sapuna i vode. 

Poanta

Pogotovo zato što je uključivanje mogućnosti upotrebe Magical Butter stroja za ljekovito ulje kanabisa i tinkture kao dio druge iteracije uređaja (MB2), ovaj stroj doista revolucionira infuzije kanabisa. Govoreći kao netko tko je satima radio samo da napravi jednu hrpu "čarobnih kolača", ovaj stroj ne samo da olakšava proces - to je gotovo zabavno. Nasmiješio sam se kako je jednostavno upravljati i podigao obrve na dobivena ulja. Osjeća se trajno konstruiran i čvrst, i nevjerojatno dobro zamišljen. Ulje kanabisa stvoreno za ovu recenziju pokazalo se fantastično, čak i kad sam prvi put napravio ovo ulje. Proizvedeni lijek bio je točno onakav kakvim se očekivalo. Samo provjerite imate li dobru ventilaciju za dio procesa koji se događa izvan stroja, kao što nastale pare mogu biti prilično jake. Konačno, stroj dolazi s nekoliko recepata i izvrsnim uputama. Ako ste u izradi ulja ili butera za kuhanje, ovi recepti su neprocjenjivi i pokrivaju širok raspon kulinarskih užitaka.

Sve u svemu, ovaj stroj fenomenalno radi za funkcije koje obavlja i potpuno nadmašuje moja očekivanja. Ako ste željeli proizvesti ljekovito ulje kanabisa, maslac kanabisa ili ulje koje je infuzija kanabisa, ovaj stroj traje težak, dugotrajan proces i čini ga relativnim povjetarcem. 

Poveznica na izvorni pregled Čarobnog maslaca od strane Doc Buda: Čarobni pregled proizvoda s
poveznicom Link to follow up pregled od Doc Bud: Više o Čarobnom maslacu

----------------------------- 
https://magicalbutter.com/
Sign In or Register to comment.