Indika MIX grow

vladomar420vladomar420 Član
edited Veljača 16 in Kućni uzgoj
Poz ajmo ovak  ;)

Početak vegetacije 26,12,2019

Strejnovi - Violator Kush - Barneys Farm , indika , THC 22 % , CBD 1,5 % ,  60 dana flower  

L.S.D. Barneys Farm , mostly indika, THC: 24 % CBD: 1.3 %   , 65 dana flower

Northern Lights - 00 Seed bank , indika ,     THC- high                    50-55dana flower , 

Purple Queen -RQS  , mostly indika ,             THC 22 %                   55 dana flower

Oprema-
Grow box -Homebox Ambient Q100 (1X1X2 m) Par+ folija

Ventilacija- Blauberg iso mix -silent 125 mm  (235-347 M3/H) ,  2 X clip fan + jedan stupni vent.

Filter -PRIMAKLIMA – filter PK125 s aktivnim ugljenom 

Svijetlo -Mars Hydro Pro II 160 (355 W)
                             Hans 180W

Gnojiva-Guanokalong K2 batboost, Guanoaklong- Fish , Black , Mellasa šečerne trske, Bactrex, Orgatex

Imam  cjelu paletu Biobizz-a ako zatreba .

Zemlja-Guanokalong soil 
           Gliste (Worm Humus)

Klijanje išlo - sjemenke u vodu na 15 h pa u vlažnu maramicu -za 2 dana korjen vani , prebacivam ih u light mix od Plagrona 

Soli za moje lipotice izgleda ovak-Pola Tegle punim sa Guano comp. zemljom mješanom s prelitom 50-50  , na to sloj od 150 mg Guano Black-a, i do vrha punim pot sa miksom - glisnjaka, perlit , guano zemlje i guano fish  100 g po tegli .

Updejt #1 

4 dana stare 

Da zabilježimo presadnju- dobile Bactrex 0,5g na L vode 
15 dana stare

updejt #3

tjedan # 3
lijepo se podigle nakon presadnje i krenule dalje  
Dan 20
Dole lijevo Purple queen , dole desno Violator Kush , gore lijevo Northern lights, gore desno - LSD

Pozdrav do tipkanja 
Stay High ekipo :p B) O.o

Updejt 4
Poz ekipo 
Dan 28
Paneli na 45 cm
Jučer zalijane svaka  sa 1,5 L vode + 1ml/L mellase 

Temp noć 20C , dan 24-26 C

Dole lijevo Purple queen , dole desno Violator Kush , gore lijevo Northern lights, gore desno - LSD

Trening -malo ih razvukel

Updejt 5  :p  B)  
Dan 37 , prvi dan na 12/12
Temp dan 27-28C
Noć 18-22 C
PAneli na 45 cm

Jučer zalijane sa vodom , zalijevanje prije toga išel sa Orgatex-om ,sva sreca da sam stavil 1 ml/L , a ne 5 ml jer je LSD malo pecnut ostale OK.jak je supstrat tak da dalje lagano.

Hans prebačen na flower mod i stavljen na pola snage, pa lagano pojačavam kroz par dana.
Mars -flower mod 

Nista previse  za dodat za sad sve ide super, čekam pistile.

dolle lijevo Purple queen , dole desno Violator Kush , gore lijevo Northern lights, gore desno - LSD

NL 00Seeds

Purple Queen RQS

LSD by BF

Violator Kush by BF

Updejt 6 :p =)

44 dan / 8 dana na 12/12

4-ti dan na 12/12   pokazale spol  =) B)

Popunile box
Purple Queen luduje , sljedi ju NL  
Ovaj dvojac desno pod Hansom isto pići , samo LSD neki slabi streć -ne voli nekak vodu  ,a  i vidim da ga orgatex spekel po vrhu lisća ,ali sitno mini-mini,  a dobil samo 1ml/L -znaći lagano već gore u prošlom updejtu napomenul
Stupni vent simulira vjetar sve se lijepo gibaju ,ma uživaju 
Sljedeće zalijevanje dodajem  Bactrex taman će proć 16 dana od zadnjeg dodavanja 

Temp dan 28-29 
Noć 19-20 
Paneli na 45 cm
Dole lijevo Purple queen dole desno Violator Kush gore lijevo Northern lightsgore desno - LSD

Updejt 7 :-)
Dan 53  ,, 17 dana 12/12 

Temp 27-29 C
    noć 18-20C 
Paneli na 40 cm

Purple Queen full luda biljka ,streč ogroman , prije 3 dana  napravil lollipop  - dan poslje pumpa dalje nije ni osjetila izdužuje se dalje ,jučer ju supercropp-al , danas pogledam hedovi gore :-) nenedjebiva -Sve ostale biljke podigel na stiropore po 25-30 cm
Dns Lollipop na Violator-u i LSD-u .Slike lollija dole u  minijaturama.
 Zadnje zaljevanje, Sensi cal - mag 1 ml/L, zalijevanje prije toga Bactrex , dajem ga svakih 14 dana  po 0,5g/L 
Da vas ne zbunim vrtim voda , svakih 2 tj. Bactrex .
 kod Sljedećeg zaljevanja ću napraviti dressing 35g fisha, 65g blacka  ,3 žličice mikorize,  i 4L glistena -posipat po vrhu  1L mixa svakoj-isto napravil i u prošlom grow-u , makar mislim da ću LSD manit toga, njega ću sa PK čajem  i K2 bat boostom ako zatreba , nekak mi je osjetljiv .

Zamjenil mjesta 
Purple queen lijevo gore
Violator Kush -desno gore
LsD-lijevo dolje
Northen Lights-desno dolje

LSD- Barneys Farm

Violator Kush- Barneys  Farm

Uživajte mi Stay High , Pozzz  B) :p =)

Komentari

• Gledam na mobu, ovdje vidim na kraju tek slike. Mozda je to zbog mobitela, na tablet vidim sve slike izmedzu teksta. Treba Flo pitati oko toga. 
  • Gledam preko moba i slike su razbacane izmedu teksta... 
    Vlado udri... prekrasno😎
  • Pobrkali ste, imate opciju obicnog uploada fajlova, i opciju samo za upload slika, ovako izgleda u editoru:

• vladomar420vladomar420 Član
    edited Siječanj 22
    @hermic ; B)  ide ,ide .Trebalo bi radit , evo dodal još slika  B)
    Ne vide ti se slike  niti u temi slike iz indoor uzgoja.
  • FloFlo Admin
    Samo strpljenja, 6. februara izlazi apgrejd foruma sa novim responsive dizajnom i boljim editerom za pisanje postova.. 
    Cim bude stabilnija verzija out, prelazimo, i trebalo bi svima raditi tada.. let see :)
  • Samo polako,opusteno jel tak ?laganini chill.uzivajte
  • Samo opušteno, atmosfera na forumu mora biti stonerska, laganini, bez tenzija. Tako, da se osječaš ko doma.
  • Ja se vec lagano I osjecam kao I doma...  <3
  •  <3 <3  
  •  <3  B)

•  <3 o:) =)  
  • FloFlo Admin
    Biljoze fantastično izgledaju, baš su bushy :) keep it up tebra
  • Tenks @Flo :p super ide za sad , <3

• gertnergertner Član

Top @vladomar420, violator kush mi je bas extra.
    Soil ti je odlican. Dali prvi puta koristis Guanokalong soil? Sretno druze B)

edited 11:58

Dali prvi puta koristis Guanokalong soil? B)
    Ovo mi je drugi grow sa Guano-m .
    Imaš u mojoj galeriji slike prvog grow sa guanom =)
    Pozz

• gertnergertner Član

@vladomar420 TOP, moram probati

edited 11:55

@gertner Ty. Jako vole papati šišmišovu kakicu , to me waynjohn s drugog foruma uputil ,htel sam organik s čim manje flašica gnojiva, probaj svakak

Sign In or Register to comment.