Organska zemlja

2»

Komentari

• Za potgronud H znam al ovu sam tek sad vidio kad sam dosao u ducan. Trgovac mi nije zna rec kolko je gnojena zemlja samo pise organic. I kaze da ne treba pognojavati bilje 2 mj. U sto ne vjerujem. Zato sam i pitao dal je netko koristio bas tu sa slike. Zanemari pot h za nju znam i za nju sve hvale.

• FloFlo admin

@MrSmookeAllot u njih je doza inače (g/l): 1,0 đubriva u substratu, koji je sastav točno, tj koja npk receptura, ne znam, no svaki njihov produkt ima broj recepture, javi im se mejlom i pitaj za točan npk sastav broja recepture koji piše na pakovanju substrata jel..

A inače, isto imaju veoma bogat blog sa informacijama:

• @HHermic presana je čisti kokos, u miksu mi je super solo fail ali to je do mene, nisam tada puno znao o kokosu i ponašao sam se kao da je zemlja.... rezultate nemožeš ni zamisliti, ovo u vreći novo što su izbacili je miks u kojem ima kokosa, prve sljedeće badam u tu zemlju.

• Ona nova po sastavu mi je za sada najjaca... Tako nesto Sam ja miksao prije I sada uz jos poneki dodatak... Eh nemogu da nadem dobavljivaca za do mene Ali jednom Sam bio nasao od Top Crop Bio proizvodac neka njihova heavy mix organski...

• @Radioaktivni

Pada novi Hermicev mix zemlje...

40 % organska presana Homeogarden

40 % PROFI organska Substratica Homeogarden..

20 % wormhumus

Organska mikoriza

Bat guano peleti

Silicium flash

Homeogarden organski peleti Vrt sa mykorizom

Biti ce uvrsteni I Guerilla tabsi Ali to u potove gurati...

Veselim se... 😉

• FloFlo admin

E to je već dobar plan, samo pripazi koliko tableta stavljaš na koliko l substrata, ja sam 3 komada gurnuo svojima na 40l pa opet su pokazele glad pri flipu, pričam o biotab tabletama, kakav sastav guerilla imaju i koliko dugo puffaju to ne znam...

• pretekao si me @HHermic nekidan sam radio inventuru i pronašao neotvorenu vreću composane, perlite i kokos tako da sam do skoro jeseni miran, s druge strane bar ću viditi kako funkcionira čisto da se pripremim..... palac gori

• CiliCili admin

Sign In or Register to comment.