OSRAM-Siteco

vladomar420vladomar420 moderator

Poz dobil ovak nest od frenda for free,pa ako ima neko ko se razumije da mi kaze dal se moze to koristit za uzgoj .Pronašel specifikacije na netu

Hvala,pozz

Stay High

Označeno:

Komentari

• HHermicHHermic moderator

Kako nebi mogao... Jel to u cijevi... Pa spec vidis da je malo bijelije 4000 k, 55 w te 3000 I kusur lumena... Po lm/w su ti tu negdje kao e27 v tac... Stoga spajaj I pali da vidimo... 😘

• nije cijev ,ima puno cipova ,slikam sutra cijelu duga je 1m.ali meni izgleda ko da ima 4 segmenta sa po 55w.hm .

• vladomar420vladomar420 moderator
    uređeno Ožujak 12

Sta im je ovo u specifikaciji 4xSE ako mozda kužiš?Nebrem jos spojit dobil ju bez kabli tak da moram nac nekog elektricara da mi to prebrika :-)

Pa da... Led strip ili neki modul je to u cijevi... Ako mislis da su 4 kom pogledaj unutra mora onda imati 4 plocice ili stripa koji su svaki za sebe Ali postavljeni uz da cine jedan panel

Osram driver imas I ide do 90w... https://lux365.com/ledvance-optotronic-intelligent-ot-dali-50-220-240-2.html

Slikaj cipove pa provjerimo...

uređeno Ožujak 12

Sutra slike u nocnoj sam.znaci mogu ga i pojacat?treba neki dimmer ugradit?velim moram nekog elektricara nac.Znaci moze u grow od pocetka do kraja ?Imam 4 komada.

• FloFlo admin
    uređeno Ožujak 13

4 takva od 4000k jel po 55w jel, jesu tu veci drajveri ugradjeni, ako jesu lako je to onda pospajati.. slabo vidim na tim slikma..

p.s

da, može se to vrlo dobro iskoristit za uzgoj (veg i cvatnja), a usput je ipak to osram.. 😍

uređeno Ožujak 13

@HHermic @Flo

Nebrem otvorit da uslikam čip jer trebam ona zvjezdasti šrafcinger ,a mamne ga .

Takav jedan je gore

a dolje je samo jedna LED traka u komadu .

Ok sad mi treba sam elektrićar da spoji i da mi kaže kak da to dimam na 90 W pošto se da namještat (Versatile DALI window driver up to 90 W due to flexible output characteristic)

Cuj sada vise nije ni vazan cip... Iako skini taj bulb svakako da su cipovi otvoreni...nebi ja to svakako dimao na vise... Ako sada radi na 50 w to je idealno na driver taj od 90... Bez po muke odradi vegu... Ili dodatak cvat boksu... 👍

Sign In or Register to comment.