Sve i svašta diskusija

Ne radi Privat poruke na mobitel i tablet, kompjutor. Ne broji stranice podforuma. Haha, jedino ovako mogu napisati🌥️

«1

Comments

• testtest član
    edited March 9

Meni radi sve

I edit poruke putem moba radi, a i slanje priv poruke

• CiliCili admin

ne radi, grr, hihi😀

• HHermicHHermic moderator
  • FloFlo admin

Napravi si testni akaunt cill pa probaj se sa njim ulogirat, ako bude sve radilo onda je do premisija na tvom korisnickom profilu, ak bude isto, onda je do tvojih uredjaja koje koristis.. jer meni radi na svim uredjajima, i nemam te bagove, a i kod hermica isto izgleda nema problema..

• CiliCili admin

Na leptopu od čerke radi. Sada, gde je problem? Ja ne znam. Kompjutor imam na novo formatiran. Na tablici je nešto proradilo. Uveče bom očistio google kolačiča i restart. Sada imam posao otvoren na kompjutoru i ne mogu.

• FloFlo admin

Ne znam stari, kod ostalih sviju radi :)

Obrisi kolacice u browseru, instaliraj najnoviju verziju browsera, odi u opcije browsera i iskljuci npr blokiranje jave i ostalih skripta..

Stariji browseri znaju "uzrokovati" greske na stranicama iako je npr web stranica ispravna...

• CiliCili admin

Doči če ovu sedmicu prijatelj, koji popravlja kompjutore, neka on razmišlja. Imam antiblock program. Browser je novo inštaliran. Na tabletu privat poruke radi na pola, na mobitelu ok.

• CiliCili admin

i na mobitelu mi ne rade privat poruke. Videču, šta če prijatelj kazati. Možda od toga, kada staviš update foruma, da meni tada nešto pomeša u google. Samo ne bi smelo.

• vladomar420vladomar420 moderator

Evo ovak ,poslje updejta meni radi na mobitelu sve , nema greške .

• HHermicHHermic moderator

Pratim... Meni na mobu isto sve radi...

Sign In or Register to comment.