Critical + 2.0 Grow Report

124

Komentari

• E @Flo , ko Dr.GreenThumb

• FloFlo admin

in the backyard or inside with hydro, to the kush plant brushing a tangerine dream, tasty, blowing a fucking smokescreen, hello my name is dr greenthumb 👽️

• Bome flo fino ovo izgleda. VRH-unski

• 💚💪nikaj to ne valja😂

Bro rasturaš!!👌

• FloFlo admin

Thx dečki, by the way, 10. im je dan cvatnje, sve po starom, osim što sam digao doze hrane i sada su ispod 500w.. 🌞

• Kada vidim guzvu poludim... 🙈...

🙃🙃🙃🙃🙃🙃

• FloFlo admin
    uređeno Travanj 22

Aloha svima, sve po starom 19-20+ dan su u cvatnji, dobile su lolipop, dobro sam ih otreso od dodatne listne mase, uz to su dobile full dozu biotab orgatrex i pk, uz biobizz boostere, razmisljao sam jos dodati bcuz atami stimulator, ali previse posla, tak da sam zab, osim toga na 630w radi rasvjeta, sve ostalo po defaultu...

Ovo mi je do sada 3. put da imam ovakav sativast fenotip kod critical + 2.0 od ukupno 20+ uzgojenih biljaka te sorte do sada(pogledaj donju ljevu biljku), i to je onaj limun-fruity ukus/miris kojeg obožavam kod criticala 👽️

• Pumpanjeeeeeeeee.... 🎯

Cista srida.... Malo guzve kazes... Hehehhhe

• FloFlo admin

Mogle su one još malo u vis, no bojao sam se da ću onda imati problema sa visinom zbog ove sativaste kritične, tak da sam čekao ove 2 zadnje da još malo uhvate zaleta u visinu, ova bi ih 100% prerasla, no dovoljno je i ovo ovako kako je, uglavnom bit će žbidelja.. 🍋🌶️🌺

• FloFlo admin
    uređeno Svibanj 19

Aloha svima, 45-47. dan im je, čajevi se pravili redovno, pa uskoro pod škare, mirisi božanstveni i tak... 🤤 jedva čekam haš i vosak od ovih krituša probati..

... i usput jedan mali GHE hydro sešn, testira se ghe bio serija, klonovi od prošlih mother bijaka, uživaju..

Sign In or Register to comment.