Critical + 2.0 Grow Report

245

Komentari

• ajde flow malo uozbilji se,stavljas tu komerijalu neku..umesto konkretne stvari :D
  • Bas ta savijena ce biti vrh 100 posto... Niska sa velikom cubom, ni drzati ju nemoze... Hehe hehe... To je ta..... Cekam boom boom sprej... ;)
  • FloFlo admin

Je je u pravu si, ona je do sada XXL :)

• FloFlo admin
    uređeno Ožujak 25

Apdejt numero 5

Ne dešava se ništa posebno, osim da su pod previše dušikom bile (boomboom spray 😴), ali oporavljaju se polako, osim topiranja, to je to, lst nisam radio jer nisam imao vremena (sutra ću razvući neku mrežu, kofol), jedva sam se natjerao autopot instalirati.. Jedina razlika da su od danas ispod dodatnih 200w cxb3590, do današnjeg dana su rasle ispod zeusa, svaki dimman bio na 80w cirka, prezadovoljan, no idući put ću uzeti 5000k verzije, negdje oko 30 dana im je..

• apotekica

• FloFlo admin
    uređeno Ožujak 25

Eo mali apdejt danas, lst pomoću mreže, da ne pravim urnabes žicama i špagama:

• Pratim, to je odmor za moje oči.👍️😀

• Ma kako to zna biti od dusika crno ovo je taman... A I vrijeme I'm je da budu napucane naboooostane... Jao kada osjete manjak svjetla na 12 12 I krenu letiti... Svaka cast.. To se zove max izvlacenje iz kritikusa I to uzivo.. Samo me boost as... Tuto completo sjedi 5... Respect buraz...

• FloFlo admin
    uređeno Ožujak 27

Za idući put ću se bolje pripremiti, barem što se ranijeg treninga tiče (lst), a i po mom mišljenju treba tu veća kelvinaža za takve trenige, tako da seljedeći put lete u box 2x 5000k i 1x 4000k zeusi za vegu, pa ću 1 tjedan prije prebacivanja na 12/12 zamjeniti sve sa 3500k.

Najveće muke vodim za sada sa temperaturom čak pored grijanja u prostoriji, 22-24 stepeni u boxu dok lampe gore (400w ukupno sa zeusima i cxb3590), inače 18 stepeni kada je sve pogašeno, tako da ću uzeti spužve ili kartona staviti ispod tray-sa (posude gdje su saksije) da se ne bi dodatno substrat hladio zbog poda..

@Cili @HHermic @Radioaktivni hvala :)

Sign In or Register to comment.