Radioaktivni Kutak (Perpetuum Grow)

124

Komentari

• @Flo he he, davno je to bilo, druže vidi datum otvaranja tog dnevnika, još malo godina dana....

to je bilo recimo beta testiranje pogona, ako ovo ljeto izguram samo sa 15 dana pauze možemo reći da je verzija 1.0 službeno vani. Kako su temperature padale tako su se žarulje dodavale, pa se rješavalo grijanje, ostalo je još podjeliti box po visini ali to će biti u v 2.0 tek....

• Mozes ti izgurati I bez 1 dana pauze... Sve se moze... U puno gorim I tezim uvjetima je to islo bez dana tako da tu smo ako se da pomoci bilo kako... Thumb up... Prati se... Neznam sa kojima grijes prostor ali cfl je omjer w I toplote idealna za tvoj ormar... Nedo bog pa ju jos poklopis sa keramickim kalicem da I on isijava... Kupis 3 jacine I samo dimmas po potrebi... Bubam 10 w 20w 30w...

• hlađenje je meni problem, grijanje se kod automata riješi sa 24/0 u najgorem slučaju ali kineske grijalice za reptile sasvim dobro griju....

• Ventilacija prava... Pisem ti to samo iz jednog razlog a... A to je taj da sigurno mozes izgurati bez pauze... Ja sam ti 6 godina growao u garazi u kojoj preko ljeta bude 49-60 celzijeva a box od 1.8cm debele iverice a u njemu 28... Sa hps nema spasa Ali zato led I ventilacija dobra I lego bez Brige I kakve... Na 1x1.5x2 mi je to uspjela rijesiti prima klima turbina od 440 m3 a izbacivala takoder u garazu gdje je sauna... Taj prevelik protok zraka nedopusta da se ugrije... Pisem ti tocne podatke pa si mozes smanji ti za svoju velicinu boxa... Zajedno do zvijezda... Hahahaha... I ako moze guzva... Hhahahah

• ima mogućnosti naravno, ali onda je buka problem, pa radi prigušivač, pa onda on ili strši ko vnogo u punču ili uzima misto u boksu pa opet u krug, kombiniraj kemijaj itd.... ja računam da mi tih 15 dana dođe kao godišnji nekakav

• Ako je takav razlog onda podrzavam... Uvijek Sam za godisnji... Nego u slucaju drugo neka se zna da smo tu... Sve se da napraviti uz malo volje... Heheheheheh

• zamislite umisto ovih upozorenja da su slike, u boksu sve pod kontrolom, pune se cvjetići, imnstalirani kinezi itd....

• FloFlo admin

Koji ti je format slika?

• @Radioaktivni mora radit ja pucam slike , video uradke preko 10 Mb pa sve upload-a.

Još k tome koristim Tor pretraživač preko kojeg sve ide 50%sporije.tak ta je očito problem kod tebe.

• urota nekakva, iste fajlove koje mi ovdje obija na drugi forum idu bez greške... .JPG .AVI, kad ručno mjenjam ekstenzije u npr .PNG onda su učitava

Sign In or Register to comment.