Radioaktivni Kutak (Perpetuum Grow)

245

Komentari

• Ja kao kolega vrlo Sam zadovoljan sa bijelim panoom za fotkanje... Hahaha... Svaka cast... Puno se lijepse I bolje vidi... Biljoze B) B
  • hvala, hvala, da stvar bude bolja našao malo crno bijelog platna pa ću (ako ga imam dosta) izraditi mali screen za fotkanje, da to ipak što kulturnije izgleda
  • 👍
  • Idemo dalje u revijalnom tonu

Led e27 ca 150 W
    18/6
    28/20
    35/50%

Kush (desno)
    Seedsman
    11/9 biće tu i 15 tjedana, nema veze, deblja se iz dana u dan, miriše skroz slatko-voćno, trebalo je malo jače loli odraditi, viditi ću kakav će biti efekt od postepenog branja, škoditi neće sigurno.

Purple Kush (livo)
    Linda Seeds
    7/8 lagano mi ide na k. Ako ne bude čičaka kroz 7-10 dana leti ili na balkon ili u smeće, dosta je bezobrazluka, uzima mi vrijeme a i prostor. Veli mi bolja polovica stavi ju na balkon. Veli mi gora polovica stavi ju u sokovnik.

Amnesia (iza Kusha slabo se vidi)
    Seedsman
    3/12 pistilice su tu, normalno bilo bi dobro da sam pročita malo kako se ova sorta ponaša kad ju topiraš ali ne..... pa sad što je tu je. Nakon malo čituckanja zaključak je ubodi slijedeću i samo lst raditi na noj. Piše raja internetska da voli dobar lst i da relativno na vrijeme završava.

Udovica je pala u 11 tjednu života, pod prstima su cvjetovi malo drugačije teksture nego od prošle, miris isto više nekako izgoreno vuče..... rad ok, za sada uplifting nakon 2-3 inta vjerovatno slijedi koma kao i obično

Kush

Purple Kush

Amnesia

toliko za sada, do tipkanja stojte mi dobro

Led e27 ca 150 W + Fullspec. Led SMD 50 W (kinez)
    18/6
    30/20
    35/50%
    Kush (livo)
    Seedsman
    12/9 tu smo, uzorak udara, ostavljam ga još koji dan dok ima udovice u tegli, berba će biti u najmanje 2 puta, velika je razlika između vrha grane i onih malih koji su mi promakli kod lilipopiranja
    Amnesia
    Seedsman
    4/12 grana se, širi se, kad će ako ne sad. Topiranje podnjela pravo muški, od stresa ni s. 

Sve skupa prilično sam zadovoljan, onaj P.Kush od linde je na balkonu a ni tamo neće još dugo, zamjena je na zagrijavanju, Auto Blue (seedsman) i Auto NL (linda seeds)

• vladomar420vladomar420 moderator
    uređeno Veljača 20

Šta reć Prelijep vrt <3 =) :p Extra :3 B)

• Bravo, velik sam užitak imao, kada sam prešao kroz tvoj dnevnik. Milina pogledati. Skidam Šešir. B) =)

Led e27 ca 150 W + Fullspec. Led SMD 50 W (kinez)

18/6

30/20

35/50%

@svi; hvala vama ljudi, da nije bilo vašeg on-line doprinosa ovom hobiju vjerovatno ne bi bilo ni mog dnevnika

(Livo) Auto Kush sdsmn 13 tj
    (Desno) Auto Amnesia 5 tj
    (Doli) Auto Northern Light
    Auto Blue
    Auto Northern Light

Kush berem već nekih 7 - 10 dana, pije 0,5L vode na dan, ja više nego zadovoljan, lako za uzgajati odlično za pušiti, očito ima dobro (za mene taman) izbalansiran omjer THC:CBD, nisam se bolje osjeća odavno. Nema kljucanja samo full gas. Na slikama nema niti jednog glavnog vrha samo "popcorni"

Amnesia, već mi sline lagano idu, do dana današnjeg jednom klopicu dobila. Očito je 10g mikorize dovoljno za pokretanje života u supstratu.

Nakon svih peripetija otpisana NL1 mi izgleda najzgodnije, Blue je najstarija, treća NL2 je bila zamjena za prvu ali eto ispalo da ni sjemenku ne znam sje***** pa sad imam još tri mlade dame u boksu. Sve su dobile 5g mikorize, za jedno 7 dana kad ih budem presađivao dobiti će još toliko + full dozu vitamina i miran sam bar mjesec dana

do tipkanja stojte mi dobro

• @Radioaktivni to je taj rad... Imamo slican pristup boxu... Glavno da se teglice ne osuse. ..  B) B) : ;) ;)
Sign In or Register to comment.