Predstavite se forumu....

Pozdrav sestrama i braći po hobiju, 
dobar dio prepoznajem sa onog drugog .org tamo sam .i. ovdje ne dozvoljava takav nick pa onda neka bude ovakav,
uglavnom za one koje ne poznam od ranije:
Pušim više od 20 godina, sadim otprilike toliko, dok sam bio u mogućnosti sadio sam vani sad se igram po kući. Moja politika i pristup svemu je krajnje jednostavan, manje je više.

Još jednom pozdravljam svih
šefovi ne zamjerite otvaranje teme
«1

Comments

• FloFlo admin
    O đes, i dobrodošao :)
  • pa što me ne cimnu nekako brate nego ja skoro viber morao instalirati da ti u trag uđem (i još nekima sa onog .org)
  • zdravo drustvo,jos jedno mesto za lepo druzenje.Uzgojom se bavim iz hobija uglavnom in,uzivam u onom sto radim i nadam se da cu ovde naci istomisljenike i podeliti odnosno razmeniti znanje i iskustva.Svako dobro zelim svima.
  • Stipa sa Vutre. Neke ovdje znam neke ne. Bilo kako bilo, lijepo cemo se druziti i zabavljati.... =)
  • FloFlo admin
    Poz i dobrodošli Stipa i eskalibur :)
  • Dobrodošli na greenbalkan forumu, samo opušteno. Prijatno se osjećate. Radostan sam, što ste nas posjetili. =) Samo opušteno.
  • Ej ćao svima neki me znaju s drugog foruma , sta reć , dosta bilo aljbanke-pljesnjivke pa krenul sadit svoje . :pleased:
    Ugodno druženje na forumu  ,pozzz  =)

• HHermicHHermic moderator
    Pozdrav svima istog hobija I istomisljenika od Branka Hermija Hermica... Veselim se druzenju I growanju sa vama... 
  • Pozdrav I tebi, na druženju. Samo opusteno. 
  •  <3 
Sign In or Register to comment.