Kako napraviti konopljine kolače

Kako napraviti marihuanu Brownie

• Kanabis kolaii

Marihuana brownies (koji se nazivaju i korov, lonac ili specijalni kolačići) često su prva hrana koja vam padne na pamet kad pomislite na edibles.

Srećom, ne morate biti profesionalni kuhar kako biste pripremili ukusnu hrpu kolačića, ali postoje neke bitne korake koje trebate znati.

Prvi korak je izrada kanabutera, što je maslac proliven marihuanom. Nakon toga možete upotrijebiti svoj kanabut u bilo kojem receptu za kolače kako biste napravili kolače za marihuanu.

Također smo uključili kako izračunati dozu vaših ediblova i što očekivati ​​od jestivog “visokog”. Ovdje je korak-po-korak vodič za izradu najboljih marihuana brownies.

Korak 1: Napravite Cannabutter

Kako napraviti cannabutter

Prvi korak u izradi serije marihuane je izrada kanabutera. Cannabutter je maslac koji je unesen u marihuanu. Kanabis možete ulijevati i uljem za kuhanje kako biste napravili kana-ulje.

Ako samo bacate sirovu marihuanu u tijesto, radite to krivo.

- Naša tijela nisu opremljena za probavljanje takve biljne tvari. Kada ljudi jednostavno bacaju korov u kolače, prije svega to neće biti previsoko ”, kaže Jeff 420 kuhar, autor kuharice kanabisa The 420 Gourmet . Ta metoda će također dovesti do užasnih kolača s okusom.

Prije nego što stavite pčelicu u mix, najprije morate natočiti kanabis uljem ili maslacem. Preporučujemo da slijedite donji recept.

Brzo i jednostavno Recikliranje trava

Sastojci

• 1, 4 unce mljevenog kanabisa
  • 1/3 šalice maslaca ili ekstra djevičanskog maslinovog ulja

Oprema

• Tkanina za sireve ili sitno cjedilo za mreže
  • Lonac za pirjanje
  • Zdjela

1. Dekarboksilirajte kanabis (izborno)

kanabisa na pladnju

Dekarboksilacija je jednostavan način za aktiviranje THC i CBD u vašoj marihuani. Ovaj jednostavan, ali opcijski korak rezultira snažnijim i kvalitetnijim proizvodom.

2. Kombinirajte kanabis i maslac

Kanabis i maslac

• Stavite uncu kanabisa u tavi s maslacem ili uljem.

3. Kuhajte na niskoj temperaturi

Kanabis maslac

• Koristeći drvenu žlicu, miješajte smjesu kontinuirano na laganoj vatri 10-20 minuta.
  • Niska toplina je potrebna kako bi se izbjeglo isparavanje THC-a i drugih korisnih spojeva.

4. Pustite Cool

Izrada kanabutera

• Uklonite s vatre i ostavite da se ohladi 30 minuta.
  • Važno je pustiti da se ohladi prije naprezanja kako bi se izbjeglo spaljivanje.

5. Procijedite u zdjelu

Recept za konzerviranje kanableta

• Izlijte smjesu kroz gazu ili cjedilo u zdjelu.
  • To razdvaja maslac ili ulje od kanabisa.
  • Pomoću žlice pritisnuti preostalo ulje iz kanabisa, a zatim baciti kanabis.

Korak 2: Koristite Cannabutter za izradu Brownies

Piletina s kanabutom

Nakon što ste napravili seriju kanabutera ili canna-oil, sada možete napraviti marihuanubrownies jednostavnom zamjenom uobičajenog maslaca ili ulja u bilo kojem receptu za kolače.

Za masleni okus i kremastu teksturu, Jeff preporučuje izradu mješavine od nule kako biste mogli koristiti maslac, za razliku od unaprijed pripremljenih mješavina, koje obično zahtijevaju ulje.

Međutim, izrada cijele mješavine od nule nije jedina opcija. "Ako želite napraviti brzi popravak, rekao bih da koristite pčelice mix", primjećuje Jeff.

U svakom slučaju, želite biti sigurni da pečete u dobro prozračenom prostoru, jer će miris biti jak. Otvaranje prozora, uključivanje ventilatora i postavljanje ručnika ispod vrata može pomoći ako živite u stanu.

Za ukusne, a ipak jednostavne kolače od marihuane, predlažemo korištenje recepta ispod.

Triple Chocolate Pecan Canna-Brownies recept

Autor JeffThe420Chef

Broj obroka: 24 
Vrijeme pripreme: 15 minuta plus 15 minuta za glazuru 
Vrijeme kuhanja: 25 do 30 minuta 
Vrijeme mirovanja: 30 minuta

Sastojci

Kuhanje sprej 
Vaša omiljena 
kutijica pčelica mix 1/3 šalice kanabutera ili canna-oil 
1/3 šalice vode 
2 velika jaja, lagano tukli 
1/2 šalice poluslatke čokolade čips 
1/4 šalice pečena i glazirani pecans, slomiti 
Topljena čokolada (po izboru) 
Drobljena Traka Heath (izborno)

Upute

1. Zagrijte pećnicu na 340ºF. Lagano podmažite posudu s 9-na-13-inčnim kolačićima s sprejom za kuhanje.
  2. Kombinirajte jaja, cannabutter ili canna-oil i vodu.
  3. Postupno promiješajte mješavinu pčelice dok se ne pomiješa.
  4. Dodajte čips od čokolade i pecans. Razmažite tijesto ravnomjerno u pripremljenu posudu za pečenje.
  5. Pecite prema uputama na kutiji, sve dok čačkalica nije umetnuta u središte kolača. Uklonite i ostavite da se ohladi 30 minuta.
  6. Izrežite na 24 jednaka komada.
  7. U srednjoj Pyrex zdjeli otopite čokoladu 20 sekundi u mikrovalnoj pećnici. Dobro promiješati. Ponovno pećite 10 sekundi. Brzo promiješajte dok ne postane glatka i kremasta.
  8. Umetnite malu vilicu u stranu ili dno pčelice. Umočite kolačić u čokoladu i upotrijebite malu lopaticu kako biste osigurali ravnomjerno premazivanje. Postavite obloženu kolačić na pergamentni papir. Ponovite ovaj postupak s preostalim kolačićima.
  9. Prskajte Heath bar mrvicama na kolačima dok je čokolada još topla.
  10. Neka set i voilà!

Korak 3: Izračunajte svoju dozu i veličinu serviranja

Viljuka napetost

Da biste izračunali kolika će biti vaša kolačića, morate znati postotak THC-a u korijenu, količinu ulja ili maslaca u receptu i koliko servisa pripremate.

"Ljudi su mi govorili užasne priče iz ediblesa", kaže Jeff. Da biste izbjegli loše iskustvo, Jeff inzistira na dobivanju ispravne doze prilikom izrade kaninog ulja ili kanabutera koje vam je potrebno za marihuanu.

Izračunavanje količine THC-a u receptu za edibles može isprva biti zbunjujuće, ali smo otkrili jednostavan način dobivanja prave doze.

1. Izračunajte količinu THC-a po gramu vaše marihuane.

• Odredite postotak THC u vašem soju. To može biti navedeno na paketu, ali ako ne, možete pretpostaviti 15-20%.
  • Koristeći postotak, možete pronaći koliko miligrama THC-a je u svakom gramu. Od 1 grama = 1000 miligrama, jednostavno pomnožite 1000mg s postotkom THC.
  • Na primjer, ako je vaš soj 15% THC, 1000 mg x 0,15 = 150 mg THC po gramu marihuane.

2. Izračunajte količinu THC-a u receptu kanabutera.

• Nađite koliko grama marihuane koristite u receptu kanabutera.
  • Pomnožite svoj prvi broj (miligrama THC po gramu marihuane) s brojem grama marihuane da biste dobili ukupne miligrame THC-a u vašem kanabutu.
  • Na primjer, ako koristite 7 grama marihuane, umnožili biste 7g x 150mg / g da biste dobili 1050mg THC-a.

3. Izračunajte količinu kanabuta koju ćete koristiti u receptu za kolače i pronađite količinu THC-a u tome.

• Ako vaš recept daje 2 šalice kanabutera, ali trebate samo 1 šalicu, morat ćete prilagoditi brojeve. Preskočite ovaj korak ako koristite cijeli kanabut u receptu.
  • Podijelite količinu kanabutera koju upotrebljavate s ukupnim iznosom. To je frakcija koju ćete koristiti da biste pronašli koliko je THC u receptu za pčelice. Na primjer, 1 šalica / 2 šalice = 1/2 ili pola.
  • Pomnožite ukupni THC u receptu kanabutera s ovom frakcijom. Na primjer, 1050 mg x 1/2 = 525 mg. To je količina THC-a u receptu za pčelice.

4. Odlučite koliko ćete obroka napraviti i podijelite ukupni THC na broj obroka.

• Recimo da vaš recept čini 40 obroka.
  • Da biste pronašli količinu THC-a po obroku, podijelite ukupno s brojem porcija.
  • 525 mg / 40 obroka = 13,1 mg po obroku

Učinci marihuane

Djevojka jede pelicu

Za razliku od pušenja trave, učinci marihuane brownies potrajati neko vrijeme za udarac u. Visoka se obično osjeća jedan do dva sata nakon konzumiranja pčelica i može trajati od četiri do osam sati.

Visoka vrijednost koju dobijete od kolačića ovisit će o dva čimbenika - prvi je napor koji koristite. Na primjer, sativa sojevi će imati više energizing efekt dok brownies napravio s indica sojeva će uzrokovati da postanete opušteniji.

Drugi čimbenik je postotak THC-a u korijenu i podešavanje doze za željeni učinak.

Savjeti za konzumiranje ediblesa

• Počnite nisko i polako. Budući da edibli mogu različito utjecati na svaku osobu, dobro je početi s malom dozom. Ako pokušavate po prvi put, 5-10 mg THC-a je preporučena doza.
  • Uzmi s hranom. Iako su marihuana tehnički hrana, dobra je ideja jesti ih kao desert umjesto na prazan želudac.
  • Ne miješajte s drugim tvarima. Nije dobro pomiješati marihuane s alkoholom ili drugim drogama.
  • Znati kako liječiti predoziranje. Ako slučajno uzmete previše, popijte još vode, smirite se i pričekajte. Ako su učinci neodoljivi, možete zatražiti liječničku pomoć.
«1

Komentari

• vladomar420vladomar420 moderator
    uređeno Svibanj 7

Dekarboksilacija

35 min kuhanja u staklenci

gotov proizvod

🍰🍰🍰Uzivajte

• CiliCili admin

Donesi i meni malo, i ja bi😉njami. To volim pogledat.

• @Cili jako rado.Joj ekipo moramo se nac negdi pa onda lagano po svemu.😂

• CiliCili admin

Kada probate com material, otvoriče vam se potpuno novi svet. Da, fino bi bilo da organiziramo jedno druženje. Ideja, a polako da je realiziramo. Ja sam odmah za.

• FloFlo admin

Važi ponijeću ja tu gore svoju staklenku sa slike na druženje 😂😀 mogu mislit koliko si urokan bio pa si pogrešnu sliku izgleda izabrao pri uploadu @vladomar420 hahaha

• CiliCili admin

😀Dobra.

• FloFlo admin
    uređeno Svibanj 7

Kod mene to ovak izgleda 😋

@Cili isto moraš isprobat šape sa decarb vutrom, ili u suštini već možeš koristiti cannabutter ak ga imaš, po mom mišljenju je mnogo bolje od "mainstream" browniesa,

https://www.coolinarika.com/recept/bosanske-sape/

• AahahahaAHAahah🤣😂🤣😂😀😁😀😁

Evo tu je moja staklenaka hahahahaha hahaha 🤣😁E BRAĆO nije ahahah nisam bro ni sliko nego snimal ahahah .IZBILO ME

Ali imam od @hermic ahahahahahahaahhaha🥞🎂

• CiliCili admin

Znam to, probao sam, nama da nema. A uvjek ima još nešto drukčije za probati. Mogu birati kakav osječaj, high, hoču osječat. Fantazija je to, a najlepša, kada daš ljudima, koji imaju bolest, rak i rodžacima, dao sam da popiju čaj, com rmaterial, chees hibrid, kada jih material smuva, okice postaju velike i mokre a na lice dodže osmjeh i počnu se smijat a smeh ne mogu savladati. Samo sam se pokupio i rekao neka malo odmore🤣

• vladomar420vladomar420 moderator
    uređeno Svibanj 7

Ej to je to @Cili , obožavam pomagat ljudima to mi je i zanimanje, okružen žalosno bolenim ljudima, ali smijeh je lijek 😂 .Kužim o čemu pričaš.😍

Sign In or Register to comment.