Psilocybin gljive

24

Komentari

• odlichno 🤩🍄

• Golden Teacher😜👺

• CiliCili admin

To mi radi. Ja dobijem gobice, a moram i sam uzgojiti, bolji je gušt, kada je tvoje.

• @Cili jel mogu jos kak izvuc nesto spora iz grow Kit-a nakon zadnjeg flaša?pa probat jos iskoristit i nekud probat posadit pobacat po zemlji?jel moze to tako?

• CiliCili admin

Probaj, košta ništa to, tako se uči i steče znanje. Prvo greške a onda majstor.

Uzeo sam crvenu mušnicu, Amanita, 13g, pa sam video, da mi fali još malo, da se prebacim na putovanje. Sledeče uzimanje ide na 20g. Zanimljivo, oskečao sam je u tjelesu 24 časa, samo mi nije psihu otvorila.

• vladomar420vladomar420 moderator
    uređeno Svibanj 5

@Cili ima ih sve po suda .Vjerujem da treeba jako dobro znat pripravit extrakt prije kušanja.Rado bi probal ali se ne usudim !!!Ako imas recept pucaj ili moze direkt ubrat i u usta ?😨😱😵

• CiliCili admin

Najvažnije je, da Amanitu polako osušiš u rerni na nekih 40 stepeni. Time se jedan spoj promjeni tokom sušenja, da se može konzumirati. Ja sam dao pola Amanite i pola konoplje izmješano skupa u COM postupak. Do sada sam dva puta probao. 5,5g i 13g otprilike. 13g je izgleda kod mene granica, pre nego se ti um otvori, da ideš na putovanje. Nisam bio high, osječao sam substancu u tjelu 24 sata, bez nekog higha. Kot, da ti fali još par grama. Pažljivo testiram i dižem dozu. Moraš prvo probat, koliko je Amanita potentna. Zavisi i kada je ubrana. Tokom ljeta so jače, tako pišu preko neta.

• Znači samo polako osušim i spremna je za konzumaciju?

Ovaj postupak sa konopljom mi nije jasan , pa neču kemijat .Za početak ću ju prvo ubrat pa lagano sušit..

Javi kad bude suha pa čemo dalje pomalo🍄.

Tenks Cili🌶️

• CiliCili admin

Amanitu samo osušiš. Onda napraviš limunadu i popiješ.

Imam to suho, za konzumaciju, sada samo gledam, da uzmem kada imam vremena i nemam obaveza.

• Rastu jako brzo.⌚⌚.jihaaa.

💚💜💛👅💟👍👌✌⌚🎉🎊🔆

Sign In or Register to comment.