Dobrodošli na forum

13

Komentari

• FloFlo admin

čil radil sada sve? 😆

• haha, ne. Ovu sedmicu bom ugovorio, da dodže jedan računalničar kod mene. Neka on razbija glavu, ako je greška kod mene. Pa da pitam, poznaje nekog, ko se radi internetne forume. Možda neko zna, gde je problem.

Mobitel ne radi pp i kompjutor. Tablica radi.

Ima dve mogučnosti. Da kada nadgradiš forum, da meni google povuče nešto.

Ili ovaj skin foruma, da nijedan nije do kraja razradžen, brez grešaka.

Radilo mi sve pet, dok nisi skin sredživao. Tako smo ugotovili, da brojanje stranica, greška nije do mene. haha, samo ga upotrebljavam, forum. Uredičemo to tokom vremena. samo opušteno.

• Znaš šta je interesantno, kada na miški pritisnem desnu tipku i otvori mi prozor i tapnem da mi inbox otvori u novom zavihku to napravi. vidim inbox. To znači po mome skripta od skina ili nadgradnje.

Verovatno to meni radi, i google je to zapamtio, kada si nadgradio forum i ja sam bio na njemu. Mada mi to može ili ne može znači.

• FloFlo admin

Da ali ne smije do skina biti sigurno a ni do foruma, jer sada su greške ispeglane, na starom dizajnu je bilo grešaka dosta više, ja mislim da ti trebaš samo očistiti kolačiće i ažurirati dns, tj obrisati cache dnsa, u svakom slučaju pokušaj isto ugasiti adbloker za domen ovog foruma, i pogledaj u svakom slučaju isto i opcije u browseru da ne bloka možda kojakve skripte kojima se forum služi..

Ajd pa javi šta je taj tvoj informatičar riješio.. poz

• @Cili probaj opet izbrisat sve sa pretrazivaca, povijest ,kolačiće i probaj otvorit na mozzili mozda bude preko nje bolje.ja danas cjeli dan na forumu sve radi i na mobu i na kompjuteru.

• Zato se moram ovu sedmicu dobiti s prijateljem, koji popravlja kopjutore. Njemu je to za pet minuta. Hahah, a ja bi verovatno nerve izgubio, ajde šalim se.

• FloFlo admin

😂 ma sve 5

• vladomar420vladomar420 moderator
    uređeno Ožujak 13

Vidim jedan problem bar kod mene , kad hoću nekog od članova tag-at u svojem post ,stavim @ i kad krenem pisat slova skoČi dolje kak i treba prozor ,ali samo vrti loading ....

@Flo evo sad sam stavi tag na admina , ali neznam dal radi ,admine JAvi SE JAvi SEE 😎

• FloFlo admin

Uradio sam apdejt na forumu, nadam se @Cili da ti sada sve radi, @vladomar420 vidi radil ti sada tagiranje :)

• HHermicHHermic član
    uređeno Ožujak 18

@Flo Valaj kod mene cager...

Sign In or Register to comment.