Slike iz indoor uzgoja

1678911

Komentari

• FloFlo admin

@MrSmookeAllot u pravu si sto se tice formatiranja slika u postu, isto bude i kod mene.. bum fixali..

• vladomar420vladomar420 moderator
    uređeno Svibanj 2

Royla AK,Royal Gorilla,Ayahuasca purple,Bubble gum x2

30 dana 18/6

• FloFlo admin

👽️

• @Flo kako tvoje slike bude normalne?

SBG

• vladomar420vladomar420 moderator
    uređeno Svibanj 6

Dan 3 na 12/12pokazale spol

LST.Malo ih napigal Sve bacile pistile osiim bubblegum-a.jako jako brzo.😚😘😙💪💪💚💚💚💚🌱🌱🌿🌿🌿🌞🌞🌞🌝🌝🌝🌎🌎

@Flo @MrSmookeAllot Extra biljozee 💚💚👌👍

• FloFlo admin
    uređeno Svibanj 6

Išao sam extra pitati na ofišl sajtu ovog forumskog softvera kojeg koristimo, zašto se te greške dešavaju, jer uvijek up 2 dejtam verziju foruma istog dana kada izađe nova verzija, a i sam vidiš da se i kod mene nekada normalno uploda, nekada ne, isto mi se već dešavalo i na vutri, pa su mi i tamo pisali kaj ne okrenem slike, isto i ovdje dešava, no nazad na temu, uglavnom, rečeno mi je sljedeće:

I'm sorry but I was unable to reproduce this. I tested with some .PNG and .JPG images but they worked just fine.

Isto sam pital zašto se ne mogu slike sa formatima .PNG uppati naprimjer a .png može, et gore odgovora @Radioaktivni , a što se tiče tog okrećanja slika u postovima, ja osobno mislim da pogrešno slikamo, ili pogrešnu rezoluciju smo izabrali, pa kod uploada editor u postu formatira sliku drugačije.. ne znam 👨‍🔧

• Royal Gorilla

Royal AK

AYAHUASCA purple

Bubblegum

• Gorila Cookies fem, Casey Jones fem, CBD mango haze reg majka te klon, Royal highness fem, medical mass fem, cbd shark schok fem te ww fem... Samo greeeeeeeen..

• Medical mass fem...

• Lepe sexi cure, sve zeleno i fensi za gledat.👍️

Sign In or Register to comment.