Slike iz indoor uzgoja

vladomar420vladomar420 moderator
uređeno Siječanj 26 u Kućni uzgoj
Za ekipu koja nije za otvorit dnevnik ,postajte  trenutna ,ali i prošla stanja u vašem growbox-u.

Purple queen-RQS, NL-00seeds , Violator kush , LSD- BF -sve fotoperiodne 
Ovaj največi Alaskan Purple auto 

Critical Kush BF 

Pineapple Chunk

Alaskan Purple Autoflower -nece da procvjeta ima 41 dan. svijetlo je 23/1 , sad ju stavil na 20/4 , mozda krene ako ne onda je fotoperiodna.

«13456715

Komentari

• znas kako,ja sam sad ovaj grow imao jednu zensku u zemlji komplet..bez perilita..nesto sam zurio,nisam razmisljao i zavrsila je u klot zemlji.velika greska..stalno vlazna saksija,manje klope..manje kiseonika,manja biljka,manje plodova..svega manje :) e sad,mozda je i 50:50 previse..al svakako sam naklonjen vecem udelu perilita u zemlji obavezno 20-30% (po meni),da to moze lepo da se hrani i osusi
  • zujalicazujalica član
    uređeno Siječanj 16
    Ovaj komentar iznad sam hteo u dnevnik da ti metnem, al jebiga sad.. Navikavamo se na nov forum xD

53.dan 12 12

Prve slike ww zemlja
    Posle nje ta nandzaraste takodje ww kokos
    Flushana obe pre par dana

Posle njih idu think fast dve biljoze isto u kokosu, one kasne dosta jos su na prehrani, sporo ide ali puni se

Ipak sam zadovoljan kako se odvija radnja ove price

I bolje je sto nema lajkova, da se ne nadmecemo nego da gledamo ucimo i bolje growamo
  • vladomar420vladomar420 moderator
    uređeno Siječanj 16
    @zujalica sve si dobro rekel gore u prvom postu , a omjer e hebi ga 30,40,50 :-) . evo vidiš  gore u postu  slike prošlog grow-a,  50 % stavil i bilje extra .
  • @vladomar420 jel to vegi box od alaske?
    @zujalica ljepo ovo izgleda  ;)

• @Flo to je prostor koji sam isprva koristil 160x70x200 pregradil na pola za alasku.
  • gertnergertner član
    uređeno Siječanj 17
    Girl scout cookies - Forum cut - 14. dan, organic grow

• HHermicHHermic moderator
    uređeno Siječanj 18
    Super O.G. Kush - mainlinig, 35 L pot... 100 W led... 50 - e27 , 50 - cob Hans 3590 all cree... cca 4 tjedna pred kraj...
  • 4x Herijuana

• vladomar420vladomar420 moderator
    uređeno Siječanj 18

Critical bulk seed bank 

43 dana 12/12 

Skunk #1 Sensi seed

• Think fast dutch passion
Sign In or Register to comment.