Zeus 308xt i Purple dream

2

Comments

• Napravi dobru cirkulaciju u šatoru, izluftaj dnevno prostorije, ili zbavi sebi turbinu od 105m³ i neka ubacuje npr čist zrak iz druge prostorije u šator i miran si, isto sam radio, još sam uzgajao u 40l potovima u autopotu gdje mi je tank od 100l bio u istoj prostoriji pa vlaga nije prelazila 50%, mada sam koristio odvlaživač zraka, ista stvar u hidru, gdje je 400l vode u pogonu bilo u čitavom sistemu, drugačije nećeš moći riješiti taj problem u zatvorenoj prostoriji bez jake cirkulacije zraka ili bez odvlaživača zraka..

• Riješeno! Hvala Flo

Ovaj box je u sobi u kojoj boravim/spavam. Sada idem spat u drugu sobu, ali soba ima brodski pod na zidovima i suha je ko barut. Zato i je idealna za box. Uz to, blizu je radijator, u šatoru je podno grijenja, pomoči grijača za reptila, ali naručio sam, baš podno grijanje, koje se stavlja u sobe i grije puno jače. Zato sam naručio i stanicu sa tempomatom, a sami grijač ide između duplog poda u boxu!

Režu po naruđbi i sa njima se dobiju konektori i to ide ispod poda u boxu, narihta se sonda na sredinu na cca 20° i nema problema sa tužnim biljkama, kada su na podu, a zahladi!

Evo, novije stanje u boxu

Dvije su u 3.tjednu cvata ili 5.tjednu tranzicije!

Royal gorilla - RQS

Predstavljaju je kao opasno jaku djiku i ja mislim, da ona svoju punu potenciju, jedino u outu, može postiči.

Ovo je 7 i zadnja. Biljka je svaki put drugačija. Jaka, dobro jede, hibrid, kažu sativa i tako raste, ali je 50/50

Cvate 8-9 tjedana, a pistili joj počnu smeđit, jako brzo i nakraju su svi smeđi.

Purple kus - Kannabia seeds

Nju sadim prvi put i uzeo sam je radi pigmenta. Moja prva biljka u boji:)

Njoj su pistile skroz bijele!

Dobijale su za korjen Piranhu, Vodoojuice i Tarantulu, a Iguanu bloom, Nirvanu, Carbo-load, Big bud i nakraju Overdrive! Iguanu i Nirvanu, dajem cijeli cvat. Big bud uvedem u 3. tjednu i to odlično funkcionira!

Sutra ču oslikat Liberty haze i Deep cheese koji su ušle u 2.tjedan cvata.

Temperatura je idealna, po danu 25°,noč 20° i to je taman!

• Royal gorila

Purple kus

Liberty haze - gore desno

I Deep cheese je krenuo sa pumpanjem!

• StanleyStanley član
    edited December 2019

Update :

Malo slika, biljke su ok. Purple kus pokazuje znakove, viška kalija i davao sam ga... Pošto Iguana, Nirvana i Big bud imaju kalij.

Royal gorilla i iza Purple kus

Sad su dva zaljevanja na vodi+zyme(enzimi), neka počiste zemlju, ako ne stane, iči če pod tuš!

Desno je Deep cheese i njega uzgajam 2.puta.biljku pustit u 4 velika vrha, to ne vole. Cheese raste u grm i ako mu se neda mjesta, daje jako malo, ali jakoga dima!

Blue cheese mi je jedan od dražih strainova, dok je Liberty haze, trenutno najjači strain koji sam uzgojio!

Do nedavno je to bila Amnezia platinum, ali Liberty je dosta jači i neda ti mira. Burazi vele, da ih fura na paranoju, ali mene totalno drugačije. Mislim, da mi volje, pospremit, nešto napravot i sl. Uglavnom, odlična biljka... Jede dobro, grane su elastične do cvata, pa se može s njom lagano manevrirat:)

Ovi donji listovi su od Gorile i ona pokazuje, slične znakove kao Purple kus, ali nju uzgajam 7. grow i nikada se nije bunila od viška, ičega! Dapače, jede i raste, tko je pratio moj dnevnik"Prvi grow od sjemena"sječe se, kolike su to rakete bile....

Evo, tu se iza, vidi Liberty. Strechao je dosta, e sad kako sam im počeo favat B-52 u tranziciju. Ima NPK 2-1-4 i strechaju minimalno!

Advanced nutrients se dosta teško koristi, jer doziranje i vrijeme davanja na boci i tablicama su drugačije! Onda, zašto bi davao B-52 mladim biljkama, prije hrane, a ima NPK?

Tu je AN malo zeznut,ali kada nađete par komponenti i njih se držite,ima rezultata!

Kad potrošim zalihe, idem na Biotabse ili nešto organsko, kako mi je Flo savjetovao!

Gorila je povukla neku čudnu boju. Svaki grow, ta biljka, drugačije završi!

Iza nje je Purple kus... Ulaze u 4.tjedan cvata, a Deep cheese i Liberty haze su 2 tjedna iza njih!

Lutajuči Zamneziom, nakraju sam kupio secret jardin Ventilator! Dobijem uz kupovinu Orginal OG kuš od Humbolta, a več imam jednu. Oa da vidimo te kolekcionarske sjemenke kako klijaju?

• StanleyStanley član
    edited December 2019

Još malo jutarnjih slika!

Deep cheese, ako mu ostavim veliki vrh, pretvori se monstruma!

Ovdje je cijeli Deep cheese i više mu paše, kada ga raširim!

Jedini u boxu je klon i ima preko 3 mjeseca vegetacije. Bio je majka za klonove!

Royal gorilla i opet drugi gen...

I Liberty haze.

Purple kus je dobio pola doze TNTa, jer žica isto kao Gorila. Ali gorila ima još vlažnu zemlju, pa ču TNT, kada se osuši....

Jel pametno davat TNT i bloom u istom zaljevanju?

• Extra bilje, koji vrt ?????

• StanleyStanley član
    edited December 2019

Neki biljkama puštaju muziku. I to kažu, mora biti klasika:) :)

Ja sam svojima stavio Playstation 2 i puštam im 2paca ili nešto brže.

Sad me cimaju, hoče joystick!

Knjige su skuplje od ovog dreka. Htio sam ga nekome poklonit, ali kome da dajem smeče!

Ova stvar je himna moje mladosti! Nema dj a koji je nije obradio. Večinom je u ponoč na Astralisu, svirala!

• To izgleda odlicno, majstore? jos im i muzicke ispunjavas, ima da budu zahvalne na kraju?

• Ma, to netko na drugom forumu, pušta biljkama, klasiku!

Meni je playka, dobro došla, jer su knjige skuplje!

Stavio sam neku kolekciju od Krleže. Kad sam saznao, da to nešto vrijedi, a i to je autobiografija Krleže!

To sa klasičnom muzikom, više puta sam se susreo sa nekim tko vjeruje, da muzika pomaže!

Kažu, da osjeti vibracije:)

Sign In or Register to comment.