Slike iz indoor uzgoja

1121314151618»

Comments

• Green420Green420 admin
    edited December 2019
  • BRAVO VKADE420!!Ooopaaa !!! ljepota divota od njih života:Bubble sorte o.b.o.ž.a.v.a.m!al pušit ?,nisam jih u grow-u imao,al posle-ove-zadnje-runde(u boxu), idemoooo Bubble,gum,XL,Kush... breendiranom semenom štartam,ma da sam u ovoj zadnoj "Petri"dobio,jedno sjeme ??,jupijej!!!, BIG bud-a, indoor..u glavnom dá se ne odaljim od tebe (teme),predivne su Bubble Kush-a(i),koju sedmica sú?6?kad berba?meni izgleda ko malo pred flush,al se možda I varam??!?.BIG RESPECT!; eto, moje "Gipsy-ke?,u 66.dan,40dana(6.ned.) cvitaju,slike:

I još unutra"shoot"?

Grana,koju sám savijo-cropao-al vise-kiropratika metody,...a sad još strechnula:..tražim meter,u p...eto,80cm od stabla u "izrastu"-do vrhá Buda jest osamdeset centimetara,slika:(dole je 40cm),u onda crop-savijanja-treninga još 40cm!

Baš se izdužila, stvarno sam iznenadjen nad LED panel-om,ovi Cobovi DERU uu!!

Pozz I ✌️ by balkanvolim,tebe Puno pozdravljm vladomar 420, Flo-a,i Celu Ekipu NARAVNO!!!držm'o gače,ovde je guuusto..???

• Bubble kush-evi su 46 dana u cvatu,. Na vodi do kraja bude ovaj koji ima veće badove. Još 7 dana i harvest. Sveukupno 67 dana

• Prvi put odrađen flush

Ujedno i najmanja biljka

Liberty haze je na pola puta,

Royal gorilla & Deep cheese

• Green420Green420 admin
    edited January 16

Organic grow - Royal Critical RQS

@Stanley biljoze su ti top 👍

• Green420Green420 admin
    edited January 20

Da podjelim slike iz prošlih growova

Organic grow

Critical Kush 2 komada i jedan Pineapple Chunk Barneys farm.

Pineapple Chunk Barneys farm

Ufff to je bil extra grow.

Violator Kush

Purple queen RQS

LSD Barneys farm

Norhern Lights 00seed

💚🌿😍💚💚

Sign In or Register to comment.